bugün

Bordo berelidir.
Şimdi bana saygı duruşuna geçin biçızlar.
alacağını alır ve hemen çıkar.
Ben kapıda arkadaşlarımı bekliyorum genelde. Girmiyorum bile.
The balm in fiyatlarını görünce girdiğim gibi korkup kaçıyorum.
Parası yoktur efenim. En iyi niyetli yaklaşımım bu zira başka ihtimaller korkutuyor.
tüm mağazayı aldığı için artık alacak bir şeyi kalmamış kızdır.
Alıcağım şeyin yerini bildiğimden veya içerde daral geldiğinden genelde 3 dk içinde kolu bacağı kaptırmadan çıkarım. Orası girenin kendini kaybettiği vahşi bir ortam dostlarım.
imkansız, hani bir dkda alacağı şeyi seçse bir dkda sıraya doğru yürüse, en az 15 dk o kasaya gitmek için sırada bekleyecektir.
Benimdir. Arkadaş zoruyla girdiğim ortamdan nasıl bir tuzağın içinde olduğumu anladığımda üç dakika içinde koşarak uzaklaşırım.
öncesinde detayları bir araştırma yapmış, gratis'e girince sadece hedef odaklı hareket eden kızdır. Alacağını alır, dar alanda kalabalık arasından sıyrılır, ödemesini yapar ve çıkar. (işbu süre kasadaki sıra ve görevlinin indirimdeki ürünler hakkında bilgilendirme süresi hesaba katılmadan hesaplanmıştır)
sadece sac tarama spreyi almak icin gittigimde 3 dakikada cikabildigimi farkettim. onun disinda husran.
Yok öyle bir kız. Tanım: Varlığı evli erkekleri dünyanın en mutlusu edecek ancak olmayan kızdır.
Hatun kişi değildir göz bozukluğu vuku bulmuştur.
Muhtemelen indirimin son gününe denk gelmiştir. Başka açıklaması olamaz.
kız değildir o. samet abladır.
Biyolojik olarak mümkünatı olmayan eylemi gerçekleştirmiş kızdır. Dış faktörler baskın gelmediği müddetçe henüz karşılaşmadım.
Pazartesi sabahı gitmiştir. indirimler bitmîş fakirler gitmiş ve yeni ürünler gelmiş. Ohh beee.
Ben.

Bir sıraya bakarım sıra mi diye bir de saate bakarım geç kalırsam hoca ağzıma sicar mi diye.

O kuyruğu tuvalette beklemezsiniz zilliler.
satın alım sözleşmesini yaparak olaya noktayı koymuş kızdır.
muhtemel ki aynı ürün için daha önce birden fazla kez uğramıştır..
kimsede demiyor ki parası yoktur.morali bozmamak için çıkmıştır ..
evlenilecek kız falan değildir.
girecek alışveriş yapacak kendine bakacak. evet benim evleneceğim insan böyle olmalı.
Kaliteli kızdır. Yüzde elli indirimi görünce bir kaç krem ihtiyacım vardı zaten, acaba içeriye girip alsam da bu vesileyle de gratis te ilk alışverişimi yapsam mı diye düşünür. Zaten Bu ay yurt dışı uçuşu olmadığı için ne Free shoptan alışveriş yapma imkanı ne de Amerika daki hostes arkadaşlarına verdiği siparişleri bekleyecek vakti vardır.
Neyse bizim elit kız içeriye girer. Ayy! Bir de ne görse beğenirseniz, e-5 ten lüx aracıyla geçerken Şirinevler- Bağcılar dolmuş hattında gördüğü 268 kişilik kuyruk adeta copy paste yapılmamış mı!!! Kuyruktan bir kaç bıyıklı atılmıştır sadece. bir de bunların çoğu ter, 7 saattir kuyrukta beklemekten de, açlıktan ağızları kokmuyor mu. Bir de kuyrukta sen benim önümde değildin, arkadamdaydın kavgaları. Şok! Şok! Şok.
Bizim elit kızımız Işın hızıyla annee! Diyerek oradan uzaklaşır.
Edit: sözüm paraya ya da ürüne ihtiyacı olanlara değil tabiki de. ucuz diye işinize yaramayan kremleri neden alırsınız? neden kâr yapayım derken zarara girersiniz? Ayrıca iki kuruşu cebinde bırakıp, aldıklarını yüzüne sürerek buluşmaya gidip, çulsuz erkeklere maaşıyla 1000 liralık yemek ısmarlayan kezbanları da duyduk biz....
Benimle evlenir misin kızıdır. En azından benim için...
Üç dakika mı? Çok fazla kalmış. ne işiniz var o kalabalıkta, o kuyrukta. Bu kremler her yerde satılıyor. Haa! illaki ucuza iyi bir marka mı arıyorsunuz. Değmez yaa değmez! o kuyrukta yer yer görülen kezbanlarla, kavga edenleri görmeye değmez. Gidip yüzünüze vazelin sürün daha iyi. üstelik Kremden daha az para harcayarak ve o mahşer alanı gratistes e girmeyerek çok daha şık ve pahalı davranmış olursunuz zira ürünlerin yüzde elli indirim günlerinde hanımefendiliğin yüzde yüz indiği tespit edilmiştir.
Bir gün görsel la içeriye girip, kezbanlar defolun yangın var, diyeceğim ve bir bakacağım ki mağaza bomboş.
3 dakikamı almaz fakat tahliye sırasında kapıda tıkanma olur.