1. 1.
  uludağ 1.gelişim bölgesindeki en büyük ve en lüks oteldir.lobisindeki hostes ablaları çok tatlıdır.ibo ve fatih ürek gibi isimlerin tercih ettiği yerdir.alaattin çakıcının karısı ugur çakıcıyı öldürttüğü yerdir aynı zamanda.
  1 ... alpiloji
 2. 2.
  Uludağ' da ( grand yazıcı , genç yazıcı) ve marmariste (GY marmaris palace, GR Turban palace) iki otele sahip olan ve her birinin bulunduğu bölgede fark yarattığı mekanlardır. Sahibi ibrahim yazıcı kendisi eski dyp milletvekil adayı olup Bursa lıdır bu nedenle özellikle uludağda çoğu ünlünün grand yazıcı yı tercih etme sebebidir. oğlu serkan yazıcı F3 pilotu aynı zamanda ünlü rally cidir. genç yazıcınında sahibi.
  ... 48nk911
 3. 3.
  Uludağ üniversitesi tıp fakültesi hastanesi'nin birçok anabilim dalı kongrelerinin yapıldığı otel.
  ... huulya
 4. 4.
  her şey dahil sistemine suyun dahil olmadığı bir oteldir! çeşmeden içmeniz önerilir! içeride ve odalarda ışık son derece yetersizdir.
  3 ... calyx
 5. 5.
  marmaristeki oteli çok güzel olan şirket. oteldeki her 20 kişiden 19'u rustur, üst tabaka oldukları için genelde zararsızdır. ilginç bir şekilde ruslar türklere kibar davranır (en azından bana öyleydi). tek kötü tarafı kaydıraktan sonra havuz yerine pislik içine düşersiniz.
  ... sophieneveu
 6. 6.
  voucher belgenizi iyi okumazsanız başına gelebilecek olaydır.

  (bkz: voucher)
  2 ... tcourb
 7. 7.
  eski odaları *, büyük lobileri ve güzel yemekleri olan uludağ oteli. en kötü yanı pistlere yürüme mesafesinde olması. kayak takımlarıyla hakket çok zor oluyor.
  -1 ... omerika
 8. 8.
  Uludağ, Bodrum ve Marmaris'te otelleri bulunan gruptur.

  Marmaris'te içmeler yolu üzerinde ard arda Grand Yazıcı Club Turban, Grand Yazıcı Marmaris Palace ve Mares Park isimli tatil köyü konseptinde otelleri bulunur. Bu oteller "Her şey Dahil" konseptinde hizmet vermekte olup misafir kalitesi orta-üst seviyededir.

  Uludağ'daki oteli klasik bir dağ oteli havasında olup Uludağ'daki iyi konaklama noktalarından biridir. Dağ/Kayak Turizmi konusunu oldukça iyi özümsemiş bir ekip tarafından idare edilir.
  ... fiililivata