bugün

rockstar'ın duyurduğu grand theft auto iii, grand theft auto vice city ve grand theft auto san andreas hd üçlemesi.

görselhttps://twitter.com/Rocks...tatus/1446490576896073728
Artık gerçek bir haber.

Özellikle Vice city ve san andreas'ı düşününce gözleri doluyor insanın.
günlerdir deliler gibi heyecanla beklediğim, çıkar çıkmaz alacağım oyun.
70 dolara çıkacakmış çıkınca 1000 tl edecektir.

aynı oyunların upscale edilmiş versiyonları olacaktır çok fazla birşey beklemeyin.
Hakkında yeni bir video yayınlanmıştır rockstar tarafından. Gta 3'ün tam 20. yıl dönümüne denk getirmeleri elbette manidar.

video: https://www.youtube.com/w...;ab_channel=RockstarGames
evet aynı oyunlar ama beklediğim kadar kötü grafikler ile karşılaşmadım ben sadece upscale edilmesini bekliyordum.

gta tarzına uygun biraz cartoon ortam var bence güzel rockstar yine beni şaşırttı.

ama oyun 1000 tl olacak bakın görün.
520 mi 540 lira mı öyle bir fiyatı var bakmıştım bugün, rockstar store'da ön siparişe sunulmuş.

Ebeninki yani rockstar. Fitgirl ellerinden öper.
Gözlemlediğim kadarıyla trailer çoğu kişiyi hayal kırıklığına uğratmış. Rockstarın yaptığı tek hata oyunları remake değil de remastered olarak çıkartacaklarını açıkça belirtmemiş olmaları. Bu yüzden millet gereksiz hypelandı. Oyunun sistem gereksinimleri sızınca kapladığı disk boyutundan gta 4 ayarı bir grafikle geleceğini tahmin etmiştim zaten (fizik motoru anlamında gta 4 kadar başarılı olur mu onu bilemem) ki kendileri de orijinal görünüme sadık kalacağız diyerek oyunun bir remaster olacağını hafiften belli etmişlerdi zaten. Oyun zaten söylentiler çıktıktan 2 ay sonra release ediliyor amk ne bekliyordunuz? Remake dediğin olay en az 2-3 yıl alır. Bu remaster zaten rockstarın yeni şubesi rockstar dundee tarafından yapıldı. Gta serisini yapan rockstar north muhtemelen senelerdir gta 6'nın argesini yapıyor. Mis gibi remaster işte çıksın da oynayalım amk bundan güzel remaster mi gördünüz? Fiyata gelince bence de fiyat pahalı ama sormazlar mı adama dolar kuru neredeyse 10 iken ne bekliyordunuz diye?
Ulan ben ki velet zamanımda vice city’de Tommy vercetti’yle albayın kızıyla piksel piksel fantezi yapmış adamım, ben ki san andreas’ta karakoldaki dildoyla ekipler amirini dövmüşüm, lan sabah oğlum dedi. Baba yeni gta çıkmış dedi. Ama Trevor yok herhalde dedi. Trevorsuz gta olmaz dimi baba dedi. Yutkundum, boğazım düğümlendi. Olmaz ya elbet dedim.

iki neslin hayaliyle oynuyorsunuz, trevorsuz gta olmaz ulan!
Güzel bir şeye benziyor. Steam de bu üç oyun da satılmıyor şu an acaba sebebi eski versiyonunu satın alınmasın biz yenisini koyak o daha pahalıdan satılsın mı?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.