bugün

Uzaya Çıkmanın Olduğu Denizin Derinliklerine Yol alınabilen Magandalığın Hat safada Olduğu Değişik (!) bir oyun
gta san andreas in sinema filmi
filmi olması gereken oyundur.
halen oynadığım gta nın en içerikli eğlenceli oyunudur.
görevleri tamamlayarak para kazanmaya çalışan carlı canlandırıyoruz. ama çoğumuz görev yapmayıp insan dövüp polisten kaçıyor ve aezakmı sayesinde polisleri atlatıyoruz.
senaryosu falan mükemmel ama görevleri sanki biraz zor olan oyun. senaryo bir film tadında, ayrıca senaryonun ortalarında sizi satan arkadaş mı dersin, kurulan yeni dostluklar mı dersin mükemmel tabi. ama o görevler birazcık daha kolay olsa. bi yerden sonra sıkıyor çünkü.
senaryosu mükemmel, gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri. bi' de anasını siktiğimin uçak görevleri olmasa. resmen oyundan soğutur insanı.
gta nın cıkardıgı en kompleks ve basarılı oyun olsa da bi vice city sıcaklıgını verememis ve veremeyecek oyundur.
canım sıkılınca oynadığım ve oynamaktan zevk aldığım sevdiğim oyunlardan biridir.
efsane bir oyun, bilgisayarımda hala bulunmakta ve hala büyün bir zevkle oynamaktayım.
yıl olmuş 2013, halen sıkılmadan oynadığım rockstar games oyunudur. misterix modu tavsiye edilir.
aşırı zevkli bir oyun . gta 4 e fark atmıştır . türk arabaları modları ile kendinizi istanbul varoşlarında hissedebilirsiniz .
Grand Theft Auto San Andreas En Önemli Şifreleri

1-UZUMYMW - Silah paketi 3.
2-HESOYAM - Can, Zırh, $250.000.
3-BAGUVIX - Ölümsüzlük.
4-JYSDSOD - Maximum güç.
5-OHDUDE - Helikopter verir.
radyolarında çalan her parçanın eşsiz olduğu güzide oyun. altınıza klasik bir araba çekip bounce fm dinleyerek kilometrelerce yol alabilirsiniz.

unutmadan, los santos radio'yu açıp deep cover eşliğinde ballas'lara da sataşabilirsiniz. *
online oynaması aşırı zevkli oyun. tabi hileci orospu çocukları da var maalesef ama onların olmadığı bir yere denk gelirseniz ve yanınızda da bi arkadaşınız varsa tadından yenmez. herkese tavsiye ederim.
gta serisinin en güzide oyunudur. vice city kadar basit değildir, temel ihtiyaç olayı, karakter tasarımı, geniş harita, eğitimler ile oyun gerçekçi yapılma yönünde ilerlemiştir. gta 4 kadar gerçekçide değildir, grafikleri, fizik motoru, gerçekçilik çok ileri seviyede değildir.

aynı zamanda 8 saatte bitirmişliğim vardır.*
bugün sıkıntıdan oynadığım oyun. sıkıntıdan şöyle bir şey bile yaptım:

görsel .

mafya babaları polise karşı.*
bir vice city olmayan oyun.

edit:bu kadar tepki beklemiyordum, periyodik olarak eksi oy geliyor. ha bu arada forza vice city.

edit2: geldi yine tipini siktiğimin eksisi.
özgürlüktür.
aezakmi
uzumymw
wanrltw
baguvix

ile çılgın atabileceğiniz oyun. sanki ülkenin başbakanı oluyorsunuz. asın kesin öldürün cephanenizde bitmez canınızda azalmaz.
hala oynadığım oyun.
halen hakkında subjektif entryler girilen oyun.
vice cityden daha iyi olan gta serisi.
bilgisayarımın kastığı ve 5-10 dakika oynayıp atıldığım oyun daha 1 görevi yapamadım, sorun ekran kartımda onun yöntemini de çözdüm sevgili sözlük yazarları sanırım bilgisayarın belleğinden ekran kartına aktarmak dan geçiyormuş bios yardımı ile, ama tam konuya hakim değilim eğer bilgisayardan world klas anlayan yazarlarımız varsa mesaj kutuma bir roket atabilirler.
uçağı alıp kıtayı geçtikten sonra 4 yıldızla arandığım bokumsu bi oyun.
freefall göreviyle bana monitörü camdan attırmıs oyun.