1. 1.
  babam ve oğulumun dvd sinin çıkması
  3 ... msn
 2. 2.
  laptop kullanıcılarının korkulu ruyası
  3 ... rapter
 3. 3.
  bilgisayarda gozlerden yas getirecek kadar komik bir film izlenmesi sonucu bunyenin verdigi olagan tepkinin, yercekimi etkisiyle baslıga donusmesi olayıdır.
  2 ... sosyoklon
 4. 4.
  sözlüğe duygusal bir entry girerken veya okurken olabilecek hadise
  1 ... internettin
 5. 5.
  entry yazarken soğan yiyen bir yazarın başına gelebilecek hadisedir.
  2 ... akrep
 6. 6.
  mail kutunuzda eski sevgilinin silmeyi unuttuğunuz sevgi dolu mesajı görüp, o günlere özlem duyduğunuz an oluşan durum. önce gözler yanaya başlar. kalkmak istersiniz bilgisayarın başından ama o yazıya kilitlenmişsinizdir, kıprdayamazsınız. akmaya başlayan gözyaşları da klavyeyi ıslatır. daha sonra o maile kıyamazsınız, silemezsiniz.
  1 ... queen of the nothing
 7. 7.
  gözyaşlarınız artık sözünüzü dinlemiyorsa, bilgisayarda da başınıza gelebilecek hadisenin sonucudur.
  ... tarnally
 8. 8.
  kısa bir süre önce bir kaza sonucu kaybedilen çok sevdiğiniz bir insandır belki de hatırlanan. onunla çektirilen bir fotoğrafı görünce gözlerinizden istem dışı süzülen yaşların klavyenizi ıslatmasıdır... o an klavye falan umurunuzda değildir. yaşanan o üzücü gün, çığlıklar, haykırışlar kulaklarınızda yeniden yankılanır. gözlerinizde kaybedilen insanın canlı olarak en son gördüğünüz hayali canlanır. bir de ekranda beliren donuk resim...ikisinin arasında kurulamayan bağlantı ve kabul edilemeyen 'ölmek' kelimesi... boğazınıza bir türlü yutamadığınız bir yumruk gelip oturur. ve nihayetinde gözlerden düşen iki damla yaşa dönüşür...
  ... notre dame
 9. 9.
  yer cekiminden kaynaklanir.
  1 ... levine
 10. 10.
  mazoşist hacker eylemi.

  çökerttiği her site için vicdan azabı duyar ve bunu yaparken de gözyaşı döker. sever bu duyguyu.
  ... soullessfreak