bugün

Derdi veren dermanı da verir. Allah dermansız dert vermesin. Evet.
striptiz clup mu?
Bir zamanlar saçlar boya diye entry giren yazar. Sende Harun abi çıktın be.
her şey bunun içindi değil mi?
ben de diyorum ulan bu adam beni niye seri oyluyor?
neyse canın sağolsun.
607 tane troll entry bile okumus olsa zeka kirintisi katardi ama hala popi olmanin pesinde.
Daha ziyade inşaat mühendisliği öğrencisi olabilecek muhteremdir.
Valla sözlüğün en yakışıklı inşaat mühendisi kim bilmiyorum ama sözlüğün açık ara en yakışıklı inşaat amelesi benim.

Açık ve net evet.
kendi başlığında kendini öven ezik.
donuzladığı halde sokulan şeyi hisseden yazardır.
hassas ılık.
kendini ifşa etmişti bir zamanlar. 21 yaşındayım falan diyor ama yalan. bildiğimiz ergen bu. fotoğrafı duruyor bilgisayarımda. prim vermeyiniz. hatta ben gibi donuza ekleyin geçin.
sülük gibi yapıştı yakama çocuk, şimdi de silinmemi istiyormuş (#38836068) ahahhahaha.

çakallar istedi diye kurtlar ölmez. sen meme emerken ben burda yazıyordum hadsiz.
şu an gizlice ağlayan yazardır.
yaşı başı cinsi ifşa oldu,umarım gelecek hayatını etkileyecek bir travma yaşamaz.
ne kadar ezik yavşak karaktersiz pislik biri de olsa bunları yüzüne vurdum diye gidip diklemesine bileklerini kesmesini istemem,üzülürüm.
En cik vin iylimi yiptim timim mi diyr aglayan bebe degil mi lan bu?
Ergen yazar.
ne zaman denk gelse büyük bir keyifle eksilediğim yazar.
Sansasyonik derecede cinselliğe aç bir yazar. Sanırım onun için cinsellik fethiye babadağdan atlayıp muğla merkeze kadar uçmak gibi bir şey. Ya da en iyi tespit o zaman yaşasaydı mısır piramitlerinin tepesinden firavuna hareket çekip gelsene lan hadi gel nah yakalarsın diyerek piramitlerin içindeki labirenlerde kaybolmaktı lakin hayat ona silleyi çoktan vurmuştu çünkü çekirge 4 kere zıplayamıyordu. Zıplayamıyordu işte beh. Bir yazar.
Bir köşede kendi halinde takılması gereken yazar. Prim vermeyin şuna. Seviyesiz şey seni!
daha çok topu inşaata kaçmış bir çocuk gördüm.
Mezun olmadan mühendis olamazsın. Ki mezun olanlar bile olmakta zorlanıyor.

Edit: kaçtı tüysüz oğlan cocugu.

Edit2: başlık taşınmış.
sarı saçlarından sen suçlusun yazarı.
Abicim yok böyle bir vaka ya izzet Altınmeşe siyahına boyamaya kalkma sakın hee valla kül gibi yanar o saç. Aman.
nickini okudukça girit sokaklarında geziyor gibi hissediyorum. uzaktan bir tavernadan rena delia'nın sesi gülbaharı söylüyor falan. şarabın o mayhoş tatlı kokusu, rakının keskin anasonu geliyor sanki akdeniz'den. yaz gelsin istiyorum her seferinde. küçükken gittiğimiz o tatilleri tekrar tekrar yaşamak istiyorum.

sadece iki kelime ile 12 koca yılı anımsıyorum karşı kıyıdan. ne kadar tuhaf aslında; bir yazar, kendine seçtiği bir isim ve hiç biriyle alakası olmayan birinin özlemi.

sanırım ben yine kendi hikayemden sıkıldım. ve yine çenem düştü, birilerinin nick altına dadandım. iyi yazmalar sayın yazar! ve özür dilerim, yine tutamadım kendimi...
Hakkında olumsuz şeyler yazılmış ama iki gündür tekrar takıldığım sözlükte gördüğüm kadarıyla "bilgi" entryisi, daha doğrusu mantıklı ve bir fikir edinebileceğiniz tek entry'i girmiş yazar.
sordum sarı saçına
170 tele nerdedir.
sarı saçın eydür nana
kaşlarım aynı renktedir.

yeni saç rengini sabırla beklediğimiz ikoncan.
an itibari ile çaylak kişisi. Allah kurtarmasın.
11. nesil süresiz çaylak.

yaptığı şovu adamın birtarafında patlatırım aslan parçası, seni defalarca uyarmıştım.

yan hesabın bol gerçi, yine gelirsin.

(el hareketi çeken gif)