bugün

Hala zaman zaman açılan ve cinsellik içerip rahatsız eden bazı başlıkları zamanında da açmış eski yazar. Hala yazıp yazmadığını bilmiyorum, ki zaten yazıyorsa donuza çoktan eklemişimdir, ama sözlükte olmasından mutsuz olurdum.
eski bir nick. bu nicki kullanan yazarın kibirli biri olduğunu hatırlıyorum. bir de yetmezmiş gibi foto atıp duruyordu. hiç sevmezdim. umarım tekrar gelmez sözlüğe.
Tez sikilmesi icap eden yazar.
Bu çocuğun enterilerini okuyunca seksten filan her şeyden soğuyorum aq.
egoist bir yazar. evet.
Kardeşim seni biz büyüttük burda, ne ara öğrendin onları?
Başlıklarıyla midemi bulandırmış yazar.

Komik değil.
(bkz: lisa wolfe)
Sen de bana dedin, olsun gel barisalim * .
inşaat mühendisi'nin görev ve sorumlulukları nedir merak ettim gerçekten.
görsel
https://m.uludagsozluk.com/e/39104271/ Umrunda değilse neden gelip yorum yapıyorsun peki, sevgili çok samimi insan? Ben de bunu görünce dayanamadım.

Kendisi “klavye delikanlıları” diye yaklaşıyor umrunda olmayan olaya, bir de üsluptan bahsediyor.
Ne diyeyim ki...

Bir yazar.
sarı kafa!
naptın lan boyattın mı kafayı.
Gereksiz bir tip.
çok güzel bir Fikret Kızılok şarkısı olan "Serserinim"in içinde geçen muhteşem sözdür benim için.
SözlÜkteki toplumu ayrıştırıcı entrylerden ve abazanlardan şikayet etmesinin ardından şöyle bir entry giren yazar kardeşimiz;

görsel
(bkz: yavşaklığın kitabı nasıl yazılır).
troll olunca göze çarpıyorsun ve nick6ını taşırıyorlar, oytunkaran seviyesinde olamayacak asla bu sözlüğe gelebilecek her hangi bir troll bilginize, boşa uğraşlar bunlar. bir de gözünüzü seveyim trollükten vazcayın.
uludağ evimiz, oytun babamız.
muhteşem mizaha sahip yazar. şu entrylerden anlayabilirsiniz;

(#38994809)
(#39001354)
(#39001348)
bu yigido zamanında 350 ye kadar cıktıgımızı bilmiyo sanırsam.
Lan iyi ki götüme kaşık falan sokarım demedin. Uludağ dostum bura umursamaz sanarsın +200 oyla yol verirler. Sen gene de dübüre sahip çık hızını alamazsan postu deldirirsin.
Eğer sözünün eriyse gider değilse çakma sarı kafasıya yazmaya devam eder.*
Verdiği söz, kendisi için senet olan yazar.

Defolmasını bekliyoruz efem.
Güle güle şekerim.
sen hala burada mısın?
görsel
sözünde dur ve pılını pırtını topla siktir git buralardan geri dönmemek üzere.
güncel Önemli Başlıklar