1. 1.
    etrafta götik götik dolaşan kızların bir ev kurması yani evlenmesi halinde yaşanacaklardır. bu götik kızlar nasıl yemek yapcak, nasıl temizlik yapacak, nasıl çocuk bakacak hepsi bir muammadır.
    10 -5 ... sebilsuulu
  2. 2.
    düşünmesi bile insanı güldüren önermedir. *
    3 -3 ... balyancho
  3. 3.
    bu tipler genelde şato tarzı, insana rehavet çöktüren yerlerde yaşamak isterler.
    3 ... fayaka
  4. 4.
    muhtemelen gelinlik de siyah olacaktir..
    3 ... 4bucuktan5bucuk
  5. 5.
    muhtemelen siyah gelinlik giyicem diye tutturacak ve daha ilk günden siyah meşe odunuyla tanışacak olan kızlardır.
    8 -2 ... zargana
  6. 6.
    aslında bunların cok büyük bir kısmı bildiğin ev kızıdır hepsinin özgüven sorunu vardır bakmayın öyle olduklarına ayrıca normal kızlardan çok daha maldırlar, dolayısıyla hiçde anormal bir durum olmayacaktır çünkü 21 yaşına girdiği an gothikliği geçip gidecektir. Ha gitmedimi gothikliği ailesinde bir tane bile Türklük kanı taşıyan varsa normal düğün yapılır * benden söylemesi ne metalci düğünleri gördüm ben hey yavrum heyy.
    2 -1 ... saparmuradniyazov
  7. 7.
    gotik bir hatunun evlenmesi sonucu yaşanabilecek hadiselerdir.

muhtemelen kocası herhangi bir rock ya da metal müzik grubu üyesi bir insan olacağından ötürü çocuklara elektromanyak, baterimahmut, bashasan gibi isimler konacak hatta bir tane rock bardan bir genç evlatlık edinilip çocuğun adını hendrix olarak değiştirecektirler..
    4 ... eşşağan ala gazuğu
  8. 8.
    (bkz: gotik de olsa insan insandır) *
    6 ... gothic evil
  9. 9.
    mtv de bam margera denen elemanın yaptığı şey. akabinde çocuklarını yerler diye düşünüyorum. çok boktan program. kız güzel ama, evet.
    ... balon
  10. 10.
    penisin kopması muhtemel durum.
    2 ... makinist