bugün

2014 2015 ziraat Türkiye Kupası gol kralı.
Genoa takımıyla anlaşan ziraat Türkiye kupası gol kralı.
italya ligine geri dönmüş.

http://www.haberler.com/g...imza-atti-7102244-haberi/
Bu adama 5 maçlık bir şans verilseydi keşke adam interle şampiyonlar ligi kupası kazanmış napoliden galatasaraya geçmiştir belki burak kadar iyi olmasa bile gol vuruşu iyidir kullanılmadı saglık olsun diyelim yeni kulübünde başarılar dileriz.
pes 2011'de inter'de iken alıp yardırdığım, "baran pandeeaaağv" diye bağırdığım topçu.
galatasaray-karabük maçında, gs'nin gollerine saha kenarından sevinmesi, takım arkadaşlarına sarılması, garibime gitmiştir. adamı kupa maçları dışında oynatmadılar, şans vermediler, sezon sonu gideceği belli ama sevinmiş gibi yapıyor mecburen.
"Gitti demediniz mi lan?" Diye tepki verdirir.
Lig maçlarında bi türlü oynatılmayan kaliteli futbolcu, oynasa umut buluttan daha yararlı olur.
evvela kendisi gerçekten sıcak kanlı bir adam ve müthiş bir baba. bunun dışın az evvel bana kocaman bir pasta ikram etmiş, gönlümü de fethetmiş kişidir.. canım şekerleme bir şeyler isterken hızır gibi yetişmiştir. seviyorum.
genoa kulübünde sağlık kontrolünden geçmiş. yolu açık olsun. hiçbir zaman formunu yakalayamaı ama sözleşme kotası doldurulmadan daha fazla faydalanılabilirdi. umut bulut'un futbol oynadığı yerde kendisi sabaha kadar oynar.

http://cdn.calciomercato....ite.2014.2015.356x237.jpg
medyada dolaşan haberlere göre genoa ile antrenmanlara çıkmaya başlamış futbolcu. bonservissiz geldiği galatasaray'dan 1 yıl için 2.4 milyon euro almıştır. genoa'dan ise 1 milyon euro alacakmış.

galatasaray kariyeri
9 türkiye kupası maçı, 7 gol
3 süper lig maçı, gol yok
3 şampiyonlar ligi maçı, gol yok

şeklinde olmuştur. hamza hamzaoğlu tarafından hiç ama hiç şans tanınmamıştır. burak yılmaz'ın yaklaşık 2 ay sakat olduğu dönemde dahi inatla umut bulut oynatılmış ve pandev sadece türkiye kupası maçlarında oynatılmıştır.

hamzaoğlu döneminde süper lig'de oynayabildiği tek maç 27.haftada oynanan trabzonspor derbisi olmuştur. umut bulut ve burak yılmaz sahada iken burak yılmaz 65.dakikada kenara alınmış ve yerine pandev girmiştir. bu prandelli döneminde oynadığı ligin 2.haftasındaki balıkesir maçından tam 7 ay sonra ilk kez forma giyişidir. aynı zamanda da son giyişi oldu.
sezon başı bir şeyler yapacağına inandığımız ama delikanlı gibi konuşmak gerekirse güzel, temiz göt etmiş insandır bizi.

kötü insan veya oyuncu değildi ama yönetilemedi. daha doğrusu kulübün onunla uğraşmaya hali yoktu.

zaten prandelli getirip oynatmadı, tuhaf bir durumdu.

3-4 yaş gençken gelseydi keşke. nasip değilmiş. türkiye kupası kazanılırsa ciddi emeği olacak üstünde. yolu açık olsun.
napolideyken beğendiğim oyuncuydu. fakat fena tırt çıktı.
2014-2015 futbol sezonunda 4'ü süper lig, 10'u türkiye kupası, 3'ü şampiyonlar ligi olmak üzere toplamda 17 kez forma şansı bulmuş ve bu maçlarda 7 gol atıp 3 asist yapmıştır.
iyi topçu olmasına rağmen gs'de pek bir varlık gösterememiştir lakin buna rağmen şampiyonluk ve kupa görmüştür.
kupa şampiyonluğumuzdaki emeği büyüktü.
Bu adamı alanyaspor gibi bir takım alırsa bizim ligde 15 gol atar.
Yeteneksiz değil Yaşlanmış.
Galatasaray'a 2 yıl önce transfer olmuş ve sonu hüsran ile biten bir futbolcu.

Benim için ise pandev;

görsel
Bu fotoğrafı 3 yıl önce stajyerken dahiliye servisinde çekmiştim. Zaman ne çabuk geçiyor be!
bir galatasaray efsanesi değildir.
görsel
"Galatasaray, kariyerimdeki en büyük hatamdı. Ancak hayatta her zaman insanlar hata yapabilir. Ben ve ailem için büyük bir deneyimdi."

açıklamasını yapmış.
Sadece Ziraat Türkiye kupasında gol atması için Transfer edilen top tepici.
italya'da oynayan orta düzey ama çoğu takımın aradığı bir oyuncu bugün Makedonya formasına veda etti bu tür bir takım için iyi bir veda oldu.
Galatasaray formasıyla türkiye kupasında attığı gollerle hatırlanan hücum oyuncusu.
39 yaşında profesyonel futbol kariyerini sonlandırdığını açıklamış.

https://www.haberturk.com...ev-veda-etti-3522951-spor