bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Malum komedyenin bir açıklaması. Lamborghiniye bin bilmem ne yap sonra 100 bin tl zarar ettim. At yalanı sikeyim inananı.
    4 -2 ... recepsiyonist
  2. 2.
    komedyen açıklaması. 5 rus sikeceğine 1 rus sik paran cebinde kalsın.
    2 ... sellcukcetiner
  3. 3.
    şu an bedava biletim var. sinemada doğru dürüst film yok diye gitmiyorum. geçen aile arasındayı izledim fena değildi. ama işte gel gör ki biletimin tarihi bi kaç güne dolacak olsa da cem yılmaz filmi izlemek gibi bir düşüncemin olabilirite ihtimali olması bile sıfır. adam bana göre her yönden sıkıntı. çağrıştırdığı hiç bir olumlu tepki yok. nedir onlar? ne biliyim adam başta stand up muhabbetini türkiye'de yaygınlaştırmaya çalıştı filan. ok olumlu. boğaziçili dönemi ve abisi ile olan muhabbetler biraz olumlu. hepsi bu.
    yani ne biliyim. bu herif ne halk adamı. ne bir jargonu ne de bir misyonu var. tuzu kuru esprilerle habire para götürüyor. hayır yani nedir bu adamın esprisi, numarası anlamış değilim. biri bana söylesin. ben de para bayılayım. sen git recep ivedik izle diyenlere bi şey demiyorum. allah kimseye recep ivedik izlettirmesin. ve benzerlerini de..
    1 -2 ... symphonies