bugün

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, "Google'ı kullanan, ilk icat eden Sultan Abdülhamid Han'dır" demiş.

bu ibretlik muhteşem tesbitten sonra, bu prof. hemen ordinaryus prof. yapılıp nobel ödülü verilmelidir.
nacizane önerim budur.

not: bu arada ben aklımı şeyedip hemen geliyorum.
Oha.

Başka tepki veremedim.
sabah sabah icmeyin su boku aq ya.
Ama internet olmadığı için bu fikri icraata geçiremedi.
Facebook'u pas geçmeyelim.
kahraman yaratmak isteyip te zırvalamak. zorla kahraman olunmuyor akıllanın.
Trolldür inşallah.
UZAK DEĞiL ÇOK YAKINDA şöyle de bir açıklama duyacağız

"aya ilk abdülhamid han ayak bastı."
yanında bulunan abdilhamid torunu nilhan gacisina yalakalık yapmak için sarfedilmiş bir hezeyandır..
ama allah için şahane hatundur.. bana varacağını bilsem bende aynısını yapardım..
komik de değil. trajikomik. yazık bu ülkenin insanlarına amk.
organik hoşaftan sonra daha ne olabilir diyordum, hz. nuh'un cep telefonuyla konuştuğunu iddia eden "profesör" çıktı. yuh artık amk. daha saçmalamazlar herhalde dedim bu çıktı.

(bkz: lost çok bozdu)

gugıl değil ama jurnal sistemini buldu. bugün de "tencere tava çalan komşunuzu ihbar edin, cezasını verelim" denilen sistemi ilk kullanan kendisiydi.
ilk cep telefonu: Hz. Nuh
ilk drone: Hz. Nuh'un oğlu
ilk Google: Abdülhamit Han
ilk Youtube: Kanuni Sultan Süleyman
Roma'yı kim yaktı: Anan.
google sordum oyle bise yok dedi.
Ciddiyse komik, şakaysa hiç komik değil.
Yav he he. Benim dedem de cinsiyet değiştirip ingiliz kraliçesi oldu.
Vallaha benim aklıma geldiydi diyordur mezarında. Bari lisansını telifini alaydın be sultanım şimdi nilhan bir sürü uğraşır buna.
nuh peygamberin cep telefonu kullandığını düşünürsek, teknolojide baya geri kalmış padişahtır.
https://encrypted-tbn3.gs...m-eGHzzXGtzDZY_2X9FGiK-_a
Yakında 26. peygamber olacaktır.
görsel
(bkz: şerefsizim benim aklıma gelmişti)
pacali güvercin ile WhatsAppin temelleri atilmis.

canim ülkemde kimlere ne vasiflar verilmis.
Space X'in ilk kurucusu Sultan Abdülhamid Handır.
Yemin ediyorum başlığı gördüm troldür dedim girmedim abdulhamid’le taşak geçiyorlardır dedim. Twitter baktı. Profun biri ciddi ciddi demiş ne diyeceğim bilmiyorum kelimeler kifayetsiz.
eğer bu dediğinde ciddi ise, senin olmayan beynini sik*yim denilecek olaydır.
güncel Önemli Başlıklar