bugün

(bkz: bilgisayar basindan haci olmak)
(bkz: el çüküyle gerdeğe girmek)
google earth de seytan taslamaya kalkip, milyonlarca monitor kırdıran olay zincirinin butunu. *
google earth ile tanrıcılık oynamaya kadar gidebilecek olaydır. şizofrenik bünyelerde tehlikeli boyutlara ulaşabilir:

-muhahaha herşeyi görüyorum lan,

-dünya avuçlarımın içinde,

-öldüreyim mi lan sizi?

-hepinizi ben yarattım,

-inanmıyor musun?

-demek bana inanmıyosun haa,

-sen namaz da kılmıyorsun zaten,

-yazıyorum bak bunları haa!!!
(bkz: virtual earth 3d ile hacı olmak)
-şimdi hocam ben google earth ile hacı olmak istiyorum
-olur evladım bende girdim ona niyet et badest falan tamamsa sorun değil
-çok sağol hocam
-ha bir de bir mevzu varki o da bilgisayarında eğer hacı olmaya uygun olmayan resimler falan varsa onları sil öyle gir cenabet bilgisayarla hac olmaz
-anladım hocam
hacı olma adaylarının başvurusu her geçen sene daha da artması ve bu artan talebin karşılananamaması üzerine çok yakında Diyanet işlerinden ön hacı olma diye onay alabileceği düşünülen mantiki durum olup ama şartlar ve koşullar geliştirilerek daha bir detaya inilip, prosedüre bağlanması muhtemeldir .
üşengeçliğin hat safhasıdır.
(bkz: yaran başlıklar)
bilgisayar başına ihram giyim oturulduğu ve arefe günü google earth de arafat dağı nı zoomlamakla olabilecek hadisedir.
seytan taslama isnin zor olacagı hacı olma sekli.
her şeyin sanalı çıktığına göre "eeeeeeee, bunun da vakti gelmişti" denilebilecek olay. * ayrıca; (bkz: yaran başlıklar).
find - go - 21°25'23.22"N, 39°49'37.38"E
searching...
found.
rotate 2520°
rotating...
rotating...
successful.
accomplished.
you have become a hacı.
what would you like to do now?
-sağğğğ yap dedeee az solll biraz daha sollll aşağı innnn at şimdiii
+hahha vurduk vurduk
-helal dede vurdun valla
+ahaha saol torun sağol

(bkz: şeytan taşlamak)
üstüne üstlük şeytan bile taşladığımız vardır.. sonrada ayağa kalkıp allah kabul etsin demek varki ona dicek laf yok
(bkz: dön baba dönelim)
(bkz: google earth çıktı islam bozuldu)
monitör etrafında 7 defa döndükten sonra şeytan taşlama amacıyla ekrana minik taşlar atmak suretiyle olabilitesi artacak hacılık. akabinde top sakal bırakmak farzdır.
hacdan döndükten sonra kıble aramakla uğraşmamak için google earth'ten kabe'yi bulup monitöre karşı namaz kılan üşengeç bünyenin yapacağı iştir. *
internet cafelerin camında "google earth ile sanal hacı olunur" "itinayla sanal hacı edilir" gibi yazılara rastlamamızı sağlayabilecek, +65 kesimi sanal ortam aşığı edebilecek, e-hacı kavramını ortaya çıkarabilecek iştir.
en ekonomik olanıdır. kabul olur mu müftülüğe bi sormak lazım
'- Gördüm lan seni el salla hacı, kameraya kamerayaa'
(bkz: google earth de kendi evini aramak)
(bkz: google earth ile aya ayak basan ilk türk)
olmamaktır.
(bkz: veni vidi vici)