bugün

kendi yansımalarını doğada arayan insanın ta kendisidir. dünya etkileşiminde ne gibi değişikliklerinin olduğunu merak eden insandır. olurda bir yerlerde adımı görürürüm, olurda birileri beni tanıyordur diye umut eden insandır.. ve belkide dünyanın en yalnız insanıdır.

"adını soyadını unutan bir insanda olabilir" gibi saçmalama kombinasyonları yüksek bir durumdur.
aratıp da bulamayınca helal bana tekim işte diyen coşan gereksiz yere götü kalkan insandır.
tüm sınav notlarımın çıkmasıyla muhtemelen dumur olan insan. aman diğim...
ha evet, bunu bir-kaç kez ben de yapmıştım. ama sonuç olumsuz! kendime rastlaymadım, google da bile yokum anlıyor musunuz bu nasıl bir duygu!?
her insanın yaptığı ve yapmaktan vazgeçemeyeceği alışkanlık.
(bkz: google da eski sevgilisini aratan insan)
tırnak işareti koymadan arattığınızda kendi isminize ulaşmayacağınız bir gerçektir.

ama tırnağı koyun en gereksiz yerlerde isminizi göreceksiniz. """"""" *

ha eğer çok kullanılan bir isme sahipseniz mesela mehmet öztürk işte o zaman

aratmayın. çünkü kimi haberlerde 6 kişinin öldüğü bir trafik kazasındasınızdır,

yada bir şirketin genel müdürü, yada ne biliyim bir kreşten mezun olmuş

ilkokula başlamaya hevesli bir genç.
adı cem yılmaz, ibrahim tatlıses, nihat doğan falan olması durumunda ego tatmini için yapılabilme ihtimali olan şey.
bulunca da bir an şaşıran insandır kendileri.
-ulan benim ne işim var burada.
denedim oradan biliyorum. *
"google'da yoksan aslında hiç yoksundur" sözünün geçerliliğini deneyen insandır.
master yaptığı okulunun kazananlar listesinde ve lisesinin medyatik mezunlarıyla aynı yerde anılmak hoşuna gitmişken; adaşı olan bir moronun *bir habere yaptığı yorumla dumura uğrayan insana dönüşen insandır.**
sıkılan insan...
sizin ad ve soyad kombinasyonunuzdan oluşan tüm mailleri almış olan adiyi bulmak için yapılan eylemdir.

not: istanbul üniversitesindeymiş. geliyorum!
kendimle ilgili yalnızca "yabancı diller yüksek okulu profiency sınavı"nın sonuçları çıkan. kalan sayfalar çok da tanınmamış bir ünlü ve de uludağ üniversitesi biyoloji bölümünde öğretim görevlisi olan birine ait. ***
homer simpson un sık sık yaptığı hede.
Adım doğum tarihim felan ünlüler gibi yazıyor artık ya kendimi değerli hissediyorum.

Herkesin bir kerede olsa yaptığı birşeydir.
Arada bir yaptığım şeydir.
güncel Önemli Başlıklar