bugün

arama kutucuğuna eski sevgilinin adı ve soyadı yazılıp, aranması eylemi. isim ve soyadının ayrı ayrı bulunması ile, acaba birşeymi oldu vesvesi oluşur.
eski sevgili bensem sayfalarca sonuç çıkabilecek aramadır...
ekleme:üşenmedim aradım 564.000 sonuç çıktı
eğer sonuç çıkmazsa,ismini google'a girdim,tanımadı google lanet ettim şeklinde serzenişte bulunulası eylem.
(bkz: google da yoksan yoksun)
bulunamamasi halinde eski sevgiliye "google da bile yoksun ise yaramaz seni!.." tepkisi verilerek dumur yaratilabilir
ararım.. * ararım.. * ararım seni her yerde *.. sorarım..
google earth'den bile * .. ex sevgilim nerde.. *
(bkz: olaya bir de su acıdan bakarsak)
googleda eski sevgiliyi ararken hiç görmediiniz fotoğraflarını gördükten sonra komplo teorisi üretmenize sebep eylem.
uzun suredir gorusulmeyen sevgiliden ne bi telefon ne bi mesaj gelmeyince kizin girdigi forum sitelerinde karşisina cikmak icin adini google da aratmak icin yapilan eylem
belki google da bi resmine haberine rastlarım umuduyla yapılan ama sonuç olarak daha da aşık olunulan eylem.bu aramanın sonucunda insan hülyalara dalar,karamsarlığa gark olur,biter yiter,aranılan insana ulaşılamaz.
ismini google a yazdım o bile çare bulamadı uleynnnnnnn.. sonucunu doğuracak olan eylem..*
(bkz: samanlıkta iğne aramak)
belki google eski sevgiliyle ilgili bilgiler verir de okunur okunur ağlanır. google bu konuda pek işe yaramamıştır bence. ya da belki bir internet ortamında takılıyordur google'dan yakalanır eski sevgili, sanal ortamda tekrar çıkma teklifi edilir; hayal değil, sanal gerçeğe dönüşür. büyük ihtimalle o eski sevgili hala seviliyordur bunlar bahane.
(çok kötü ayara geldim yine yaa.. uludagsozluk bitirdin olm sen beni)

tırnak içine yazılınca daha sağlıklı sonuç alınacaktır, muhtemelen bi bok çıkmaz diyecektim. duramadım ilk aşkım biricik sevigilimin* adını yazdım. ulan google, ulan başımın belası gitmiş dördüncü linkte sevgilimin lise yıllarında ısparta il Öğrenci Meclisi Başkanı olduğunda millet meclisi kültür sanat faaliyetleri sayfasındaki iki cümle biografisini ve biografinin başındaki taa o zamanlarda onu sevdiğim yıllardaki resmini koymuş...

kötü oldum, sazan oldum, requiem for a dream oldum! *
aradan yıllar geçmiştir(tamı yamına dört yıl).''acaba şimdi neler yapıyor? okulu bitirdimi? nerede çalışıyor? yurt dışında olabilirmi?''gibi çeşitli sorularınıza yanıt bulmak amacı ile eski sevgili hakkında sanal alemde yapılan istihbahrat çalışmasıdır.
alternatif arama motorlarınada bakılması tavsiyemdir.
altavista
yahoo
ebay
amazon.com
answers.com
yapılmışı var.
(bkz: google da eski sevgiliyi aramak)

degit: şimdi denecek ki bu başlık ta bu entry ne alaka. olay şudur. bu başlığa benzer bir başlık açılmıştır. haliyle bi görev olarak, bu başlığın daha önce acıldığını belirtmek gereği doğmuştur. bu ilgisiz görüntü ondandır.

okuyucu: eeeee
ben: hiç yani söyliyeyim dedim.
(bkz: eski dostları googleda aramak)
ara; eski sevgili
(bkz: aramayan eski sevgili)
(bkz: ayrilinca hesap dokumu cikaran eski sevgili)
(bkz: bir tur takoz olarak eski sevgili)
(bkz: erkek modeli ve eski sevgili bir arada)
(bkz: eski platonik sevgili)
(bkz: eski sevgili)
(bkz: eski sevgili diyeni islak odunla doverim)
(bkz: eski sevgili efsaneleri)
(bkz: eski sevgili emrah)
(bkz: eski sevgili ile dost kalmak)
(bkz: eski sevgili ile karsilastirilmak)
(bkz: eski sevgili kadar kafaya tas dusmesi)
(bkz: eski sevgili mi ex ask mi sorunsali)
(bkz: eski sevgili resmini darta yapistirmak)
(bkz: eski sevgililerden yeni sevgili yapmak)
(bkz: herkese bir eski sevgili kampanyasi)
(bkz: hicbir zaman rahatsiz etmeyen eski sevgili)
(bkz: insanlarin eski sevgili takintisi)
(bkz: kacin lan gene eski sevgili)
(bkz: kumdan eski sevgili yapmak)
(bkz: sozlugun eski sevgili takintisi)
(bkz: sozlukteki eski sevgili takintisi)
(bkz: umdugun bir anda eski sevgili ile karsilasmak)
(bkz: yeni baslayanlar icin eski sevgili)

yeter artık!
eski sevgiliyi google da ararken, yeni sevgili bulmak da bir olasılık
(bkz: hayvan ara)
(bkz: paronayaklığın son nokta olma hali)
bir tarihte nerede, ne yaptığının haberini alabilirsiniz. ve sevinir gibi olursunuz ama o artık essskkiiii sevgilinizdir.
(bkz: adult forumlarda eski sevgiliyi aramak)
(bkz: google'da eski sevgiliyi ararken onun yeni sevgilisini bulmak)
your search- eski sevgili- didn t match any documents.
- eski sevgilimi bul lan allahsız googleeeee.

google lara baktırdım, searchler'de çıkmıyorsun
seni görmem imkansız, imkansız, imkansız rüyalarım olmazsa.
yaban gülü gibisin, dağda kırda bayırda
seni bulmam imkansız, imkansız, imkansız google da olmazsa. * *