bugün

şok bir operasyonla sözlüğün kolluk kuvvetleri tarafından gözaltına alınmış sözlük yazarıdır. kendisinin şu an ifadesi alınıyormuş, sanırım birazdan nöbetçi mahkemeye çıkarılacak ve tutuklama talebiyle hakim karşısına geçecek. umarım tutuklanmaz. eğer bir suç işlemişse yol yakınken önderliğimiz zall'a özeleştirisini versin ve önderliğin merhametine, adaletine güvensin derim. yoksa çok fena olacak bu gidişatın sonu. öte yandan ifade özgürlüğü bağlamında bu arkadaşın derhal serbest bırakılmasından yanayım. yani avrupa birliği'ni zorladığımız şu kritik eşikte bu tarz gözaltı ve tutuklamalar hiç yakışmıyor sözlüğümüze. ben de naçizane googhann arkadaşımızın sadece sözlük yazarlığı yaptığı için, bomboş iddialarla tutuklanmasına tepki olarak gya isimli sivil toplum platformunu harekete geçiriyorum buradan. açılımı; googhann'ın yazar arkadaşları...

gün gelecek devran dönecek!

googhann'a özgürlük!

zall, anuna goruh!
(bkz: veli göçer)
--spoiler--
avukatı moonligth sonata nın açıklaması mahkemeye taşınıncaya kadar nezarette kalacakmış. entry girmek için leptop ve yeni entrylerine konu olabilmesi için bir adet sevgili ve kanka istediği öğrenildi.
--spoiler--

talihsiz olay vesselam.
(bkz: azmettirici aranıyor)
gelişmeler facebook sayfasından duyurulacaktır vesselam.
ailecek tahliye kararını bekliyoruz efendim.
sen yetkili bi abiye benziyon demesi beklenmektedir.
"sözlük sayfasını kişisel menfaatler doğrultusunda kullanma" ve "yetkiyi kötüye kullanma" suçlamalarıyla göz altına alınan yazarın laptopsuz ev hapsi isteniyor.
son gelişmeleri buradan duyuracağız. uludağ haber, ankara.
(bkz: mark zuckerberg)