1. 1.
  Ligin en çok gol atan futbolcusuna vasat diyen f*nerlidir. Aynı zamanda ligde lider olan ve yine en çok gol atmış takıma da çamur atar *. Bu f*nerlilerin lewandovski 4 gol dışında sahada yoktu diyen ömer üründülden farkları yoktur. *
  3 -1 ... kapi kolu piyadesi
 2. 2.
  Bok atan değil gerçekleri söyleyen Fenerbahçelidir. Büyük takımlara gol atamadan sadece küçük takımlara gol atan bir balonu eleştirmek hakkımız. Bir de Alex’in rekoru diyorlar. Alex o rekoru inönü’de 3 atıp Telekom arenayı susturarak yaptı. Evet.
  3 -4 ... oytunkaran
 3. 3.
  gözyaşları arasında eleştiren fenerli. eleştiri olur, kabul de ederim. stres yapıyor, eli ayağına dolaşıyor da denir, olabilir. bunu da anlarım ama o ona kaç atmış, bu bunun rekorunu egale etmiş laflarına gelemem. bu acizlik, zavallılık, basitliktir.

  gomis iyi bir golcüdür. nerde durması gerektiğini bilir. üstünü çiziyorum, forvettir. ordan burdan getirilmiş eski ünlü yataş topçularının oynadığı takımda 28 gol atan alex bunu zorunluluktan yapmıştır. hala aynı kafayla devam etmekte olanlar da uykudan uyansın. kırk yılda bir alex gelir, 28 atar gider. 40 yıl daha başka bir alex gelsin diye beklersen buralarda zırlamayacaksın. o zaman forvetin biri gelir, rekoru egale eder.

  anlıyorum, kupada 2 fark yiyorsunuz. her türlü başarı kıstasında galatasaray’dan fersah fersah geridesiniz.

  elinizde 3 şey var.

  - basketbol takımınızın başarısı ki nice başarılara yelken açsınlar, bayrağı dalgalandırsınlar.
  - galatasaray’ı sahanızda 6 gol atarak yenmeniz.
  - alex’in 28 golle ligdeki en skorer yabancı oyuncu olması.

  bir şey daha gidiyor elinizden, siz hala bu soyut başarılarla övünmeye devam ettikçe, birileri somut başarıları, yani kupaları kaldıracak. bu süreçte diğer tutunduğunuz dallar da kayıp gidecek elinizden. atı alan üsküdar’ı geçiyor işte. sizin gözünün atta değil, direk üsküdar’da.

  önce o ata ulaşmak gerek. anlayana...

  #21
  12 -6 ... galatasaray1905
 4. 4.
  fenerli işte, malın önde gideni. fenerbahçeli olsa bok atmaz, tebrik eder.
  2 -1 ... penald