bugün

dün akşam mahvetti resmen efsane oynuyorlar.
ikinci maçında clippersa zar zor çakmış benim kuponun anasını sikmiş takım.
klay thompson'ın uzun sürecek olan sakatlığı, 5 numara pozisyonunda kevon looney ve draymond green'in bir yere kadar idare edebileceği gerçeği(faul problemi yaşamaları için bilerek üzerlerine oynanacağını düşünüyorum bu sene), maça tutunmak için d angelo russell ve stephen curry'nin şut yüzdelerinin sürekli yüksek olması gerekliliği, yan parçalar ve kanat oyuncularının yeni ve nispeten yetersiz olmaları(andre iguodala ve shaun livingston'ın varlıkları takımın sürekliliği açısından çok önemliydi geçen seneye kadar) gibi durumlar kendilerini bu sene için oldukça zorlayacaktır.

preseason maçlarında da defansif anlamda oldukça sıkıntılı görünüyorlar.

steve kerr şapkadan tavşan çıkarmazsa bu sene zor geçecektir gsw için.
Bu sezon kadrolarının darlığı ve sakatlıklarla beraber bir şekilde play-off yapacaklarını ama maalesef 2. Turu zor goreceklerini düşündüğüm NBA takımı/yakın zamanın hanedanı.

Tek başına Stephen curry yetmeyecektir.
11 sayı farkla öndeyken bile panikleyen takım. iğrençler. baron davis, jason richardson'dan gelen duruma bak.
portland ile 3. maç birazdan başlıyor. izleyecek olan varsa açalım bi başlık tartışırız.

not:hadi linkte salcam hadi.
Beni gıcık eden takım. inşallah şampiyon olamazlar.
Bu yıl da şampiyon olacak olan takımdır. Son maçta Curry inanılmazdı.. ilk yarıda hiç sayı atmayan adam ikinci yarıda hatta 4. Çeyrekte 30 küsür sayı attı. Gerçekten inanılmaz güzel oynadı. .

görsel
Son maçında Houston a patronun kim olduğunu göstermiştir yeniden. O kadar çok yıldız oyuncusu var ki biri sakatlansa diğerleri hemen devreye geçiyor. Durant son maçlarda en çok sayı atan oyuncuydu, thompson ve curry son iki maç yattılar resmen. Bu akşamki maçlarında Durant sakatlanınca curry ve thompson yeniden oynamaya başladılar ve thompson en çok sayı atan oyuncu oldu. Sanırım arada birileri sakatlanmalı. Bu yıl da şampiyonuz bence houston çok heveslenmesin.
Bu sene herkesin içinden geçtiği takım. Curry inanılmaz formsuz, 20'li sayıları bile bulamıyor. Öte yandan king james dün 51 sayı atıyor. Curry denen balon söndükçe bu overrated takım da gittikçe dibe çöküyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.