1. 1.
  kokoreçi leziz, midye dolmaları harika, personeli güler yüzlü ve şeker gibi insanlar olan taksim balık pazarındaki kokoreççi. söylemeden edemiycem midye dolmaları kendileri yapıyolar, öyle arenada gördüğümüz tarlabaşından alınanlardan değil. gönül rahatlığıyla parmaklarınızı yalaya yalaya yiyebilirsiniz.
  ... wunsch
 2. 2.
  TAVSiYE EDiLMEZ.KOKOREÇiN HASI iNCE BAĞIRSAKTAN OLUR...
  -1 ... karga
 3. 3.
  üniversite yıllarında, dersi kırıp nevizadeye gidip bi güzel içtikten sonra hapur hupur midye dolmalarını götürdüğümüz mekan. gelin görün ki iş hayatı başlayınca tadı tuzu kalmamıştır.
  (bkz: ahhh öğrencilik ahhh)
  (bkz: wunsch)
  ... angelina
 4. 4.
  taksimin en guzel kokoreccisidir.
  1 ... nezii
 5. 5.
  ekonomiktir şampiyon gibi kazıklamaz. tenhadır şampiyon gibi heryerinden adam fışkırmaz. balık pazarındaki şubede elemanlar cana yakındır. kokoreçi şampiyondan daha lezzetlidir.
  3 ... shredman
 6. 6.
  üst kattaki akvaryumu için gidilebilecek kokoreççi.
  ... ekmek arasi
 7. 7.
  cumartesi akşamları asla gidilmemesi gereken, son derece görgüsüz, amatör çalışanlara sahip kokoreççi. malum haftasonu olmasından mütevellit sürekli bi dolup taşma olan mekanda henüz yemeğimizi bitirmeden gelen hesapla irkildik. sesimizi çıkarmadan cık cık cık sesleriyle mekanı olaysız bi şekilde terkettik ve bir daha golden kokoreçe gitmemek üzere arkadaşlarla sözleştik.
  ... serci1903
 8. 8.
  mükemmel kokoreç yapan mekan. üç ısırıkta bitiyor maalesef.
  ... dragonhead
 9. 9.
  şampiyon kokoreç in taklitçisi olan çakma olanıdır.

  (bkz: şampiyon kokoreç)
  1 ... suluman48
 10. 10.
  şampiyon gibi seri üretim yapsa da şampiyondan hem ucuz hem de lezzetlidir.
  ... mellonnim