1. 1.
    Filistin'i günahım kadar sevmem, israil ile de bir alıp veremediğim yok. Isteyen filistin başlığındaki entrymi inceleyebilir. Bana göre de israil toprağı.

Fakat Her neyse, yine tertemiz şovmenlik peşinde koşmuşsun be tengir reyiz. Sana mi kaldi suriye ile israil arasındaki meselenin olayı? Madem bu kadar bilek hakkı hayranısın; ermenilerin elindeki azerbaycan topraklarına, çin'in işgalindeki doğu türkistan'a, ne bileyim her zaman laf ettiğin amerika'nın ele geçirdiği yerli yurtlarına ne diyeceksin?

Yanar döner olmayın be kardeşim. Kaç yaşında adamlarsınız. Senden olan iyiyken, ondan olan tü kaka değil. Hepsi aynı bokun laciverti.

Edit: ya arkadaş, tamam en milliyetçi sensin. En baba israil düşmanı falan felon da sensin reyiz anladık.
    Fakat millete laf atmadan önce yazdığın paragrafın giriş cümlesini bir oku. Çünkü yazıların giriş bölümü, geri kalan nesrin içeriğini belirler. Bunu ilkokul 4. Sınıfta mı ne anlatıyorlar yahu. Cahil demişsin ya, o sebepten.
    Girizgâhta Bilek hakkı diye belirtmişsin, daha neyini editliyorsun?

Ha, dediğim gibi bana göre de israil'in toprakları. Adamlar gelmiş, suriye'yi yenmiş, ele geçirmiş. Fakat bunu kabul edip, bilek hakkı diyorsan aynısını az yukarıda bahsettiklerim için de kabul etmen gerekiyor. Kusura bakma.

Bir de millete daha yazımını bilmediğin geri zekalı demissin. Hadi yaşına hürmeten, benden büyüksün diye ses etmiyorum.
    Kolay gele.
    12 -8 ... odysseus
  2. 2.
    tengir bu defa şaşırttı. Aga sen git hükümet muhalifliği yap, atatürkçülük üzerinden prim yap, toplumsal olaylar üzerinden duygu sömürüsü yap. israil milliyetçiliği ve güç yalakalığı sana göre değil.

Adamlar gelip bileğinin hakkıyla almış diyor. Türkiye israil ile savaşa girip kaybetse ülkeyi komple yahudilere mi vereceksin yani? Güç mü önemli senin için haklılık mı? Yoksa bu ikisi senin için aynı şeyler mi?
    3 -6 ... yazar x
  3. 3.
    Net bir gerçek. Götü yiyen alır almalı.
    5 -1 ... kurtcebe noyan
  4. 4.
    Beyinler falloş, sinirden israili destekleyecek kadar köhnet altına düşülmüş. Yarın burayı da almaya kalkarsa götündeki donu ilk sıyıracaklar belli oldu.
    4 -3 ... kabuuss
  5. 5.
    Bizim muhalefet buraya kadar düştü demek ki.

Erdoğan karşı çıktı. Beyin çalışmaya çalışıyor...... Evet oldu, madem Erdoğan karşı çıktı benim israili desteklemem lazım.

Dur az gideyim de israile karşı çatışan deniz gezmiş başlığına övgü entrysi gireyim.
    4 -5 ... masklavi
  6. 6.
    israil'i destekleyip de nasıl vatansever ya da milliyetçi olunur. Bu nasıl bir tezattır.
    4 -1 ... orgazm kazim
  7. 7.
    Gelip alsın derken arkadaş israil de sanırım. Veya yahudi.
    Arap götü yalamam diyen şahıs aynı tohumun bir diğer versiyonunu yalıyor ya bildiğin kavram karmaşası.
    Sonra bu arkadaşlar kopyala yapıştırla kendini ilim adamı zannediyor.
    4 -2 ... cok erken oten horoz
  8. 8.
    (bkz: realite)
    1 -2 ... kralzeus
  9. 9.
    lan doğru önerme işte. golan tepeleri israil'in, götü yiyen gitsin alsın.
    niye bu kadar atarlanıyonuz anlamadık ki? evet.
    6 -5 ... pillars of creation
  10. 10.
    Haklı beyandır.
    3 -2 ... rimi rimi ley