bugün

Oysaki yediğim golü önceden çalışmıştım.
yamulmuyorsam bir ankaragücü maçında fenerbahçe kalecisi volkan demirel'in 3-0 yada 4-0 üstünlük sağladıkları esnada yaklaşık 25-30 metreden sikindirik bi vuruşla yediği facia golden sonra söylediği sözdür. kameralara yansımış ağız hareketleriyle anlaşılmıştır. vay a* k* böyle şansın yediğimiz gole bak.
(bkz: golü ilk bulanın söylediği söz)
Vay anasını sayın seyirciler, bir gol daha yedik..!

(bkz: Abidin Aydoğdu)
kale bizim kale olduğundan bir sorun yok-
izbandut gibi bir kalecinin demesi muhtemeldir.
"ulan o gol yenir mi be!"
-olsun daha 20 dk var, haydi cocuklar!
(bkz: ilker yasin)
halı sahada * yenilmiş ise büyük ihtimalle el çırpmak eşliğinde "hadi beyler başlıyoruz" cümlesidir.
vay anasını, avradını.
+kız kardeşime anama babama sevgilime yengeme kuzenime amcama küfür etti.
(bkz: küfür)
çile başladı. hoca sen de kenarda bağırma, çok biliysen gel sen geç kaleye a.q
defanstan gelen erman toroğlu serzenişi.
(bkz: sizi bu korumaz)
kaleci: o gote antremanda da dedim adam verkac yapip girecek, senin iskele kazigi gibi durdugunu goren her topcu maradona kesiliyor diye ama herif andavalli abi.. nato mermer nato kafa.. aslinda bu golu yedigim de iyi oldu biliyo musun antrenor su herifi takimdan keser de belki daha iyi bi defans oyuncusu gelir. isin kotusu suc da benim olur simdi her zamanki gibi.

defans: baba aksam yemisim mantiyi, yemisim baklavayi.. o hamurlar mideye indikten sonra belimi aniden cevirip nasil takip edeyim yanimdan gecen afrika tazisini. sktr et zaten yanimdan gecerken arkadasima baktim "olm bu adam senin" tarzi havalarinda, goren de antremanda adam paylastigimizi felan sanir da suc ona kalir. tandemmis, baklava dilimi defansmis ne anlar bu okuz. herife "tandem" desen gider cay demler. olmadi bizim kova kaleciye kalir. ben yine masumum hihohoyt!

antrenor: herifi geciren defans, aval aval bakan yanindaki defans, gotunu kaldiramayan bizim kaleci, golu yiyen takim ama fatura da yine bana gelecek. haftaya paf takimiyla cikiyoruz. hepsinin de agzina sicayim bunlarin.

kulup baskani: seyrantepeyi yaptik mi bunlarin hicbiri olmayacak!
-ıttırı ,sayılmaz.
ulan lamba gibi kaldım be. *
hay ..mına koyim ya yine kendimi halde sandım çürük karpuz gibi kokuyodu top. şii bilader sen ayaklarını ne sürede bir yıkıyosun bir de premier ligde oynuyon tüu senin sıfatına! yıktın ortalığı geçtin. bak gol de yedik üstelik.
yakin cekim kameralardan farkedilebilir.

+ mnskym!
(bkz: rüştü reçber)

golü geçtim, her pozisyondan sonra savunmasına bağıran tipte bir kaleci. sana top gelmemesini istiyorsan neden kalecisin?
seni kaleye koyanın ta .mına koyayım.
kaleciyse: kapattın önümü göremedim ki s.ktimin topunu.
- volkan topa bir uçsan, saçların bozulur mu? uç volkan, uçamaz mısın? sen ne biçim delikanlısın?...
desansta oynanıyorsa; geri dönün daaa aq diye bağırılır. *
hocaaaaaa ofsayt!!!
hassk... gitti primler. gibi bişeydir profesyonel futbolcu için.
güncel Önemli Başlıklar