bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. *
(bkz: hoşgeldin)
(bkz: kürt gerilla/#5462887)*
Han'ım ülgen'in, caşıtları kırmak için gönderdiği düşmanına erlik olan yiğit andam. Hoşgeldin.
#5848224 ile manasız konuşmanın zirvesine vurmuş yazar. türk milleti en haşmetli devirlerini müsliman olduktan sonra yaşamıştır. tarih bilmemek böyle bir şey olsa gerek.
#5892214 aslanım ya sen tarih bilmiyorsun ya da okuduğunu anlamamak gibi ciddi bir problemin var. dersim isyanı'nda türk devleti, ciddi insan kayıplarına yol açtı. seyid rıza'nın oğlunu gözünün önünde öldürdü ama bilemediği bir gerçek vardı:

dersim'e sefer olur ama zafer asla
asker görevlisi, bissürü yetkilerle donatılmıs kumandandan bozma vali ve arkasındaki devletin dahi başarısızlıga ulaşmasına vesile olan isyanı coluk cocuk isi gibi yorumlayan, gök tengrinin bir garip kulu..

dostum gel tengri dagında kürt avlayalım ha, ne dersin?
vakvakları ürkütmüştür.

(bkz: vakvaklar rahatsız)
onun kafatasçı olduğunu söyleyen varsa öküzdür diyebileceğim, çok zeki, akıllı, ahlaklı düşünür insan.
(bkz: fikirdaş)
önce insan olması lazım. bunu bilmesi gerekir. türklükten önce insanlık gelir manasında diyorum. ingiltere'deki şeriat pankartına sikko karşılaştırmalarla tepki vermiştir aklınca. yavaş gelsin, saçı başı dağılmasın. ingiliz polisiyle görüştüm haberler iyi. neresiyle izliyor, neresiyle algılıyor merak ediyoruz ailecek.
sağlam yazar. 6.nesildir de ayrıca. 6. nesillere bok atanlara ibret olsun ayrıcana.
altıncı nesil çaylak olmuştur an itibariyle. kürtlere karşı olan sert ve güzide kalemi başına bela olmuştur. ama bunu yapmaktan asla vazgeçmeyeceğini bildiğim "dönersem kahpeyim millet yolunda bir azimetten" diyen yazardır.
eskiden tanıdığım güzel yazar, sağlam yazar. Ayar verir, Ayar bozar.
nickilye yüzlerde gülümseme yaratan güzel bir yazar.
sırf rumuzundan dolayı bile selamlarımı iletmek istediğim yazar.

ek: yazdıklarını inceledim, gayet mantıklı ve bilgili yazılar yazmış yazar.
nickine kanımın kaynadığı, derin kültürümüzden alakadar olduğunu tahmin ettiğim yazar. kendi kültürümüzü ve kökümüzü sevmeyi kafatasçı zanneden ahmak kesime tebessümle yaklaşmasını öneririm.
kafatasçılıkla kafayı bozmuş yazar. tamam kardeşim bende kafatasçıyım ama islama asla hakaret edemem. türk kültürünüde Allah yarattı sonuçta.
tahminimce buduncudur kendileri.
genel kavramlar karmaşası sebebiyle yanlış anlaşılan güzel yazan iyi yazar. Ne yani bu sıfatı bilmiyorsa ki ben de bilmiyorum. Ucube afedersin hortlak gibi bir şey olsa gerek. Kaybımız nedir ki?

Edit: Düzeltildi...
tam türkçü olan yazar. nihal atsız hayranı olabilir diye düşünüyorum. değilse de ülkücü olmadığı kezin olan yazar.
(#6101042)

okuduğum, artı verdiğim, sonra bir daha okuyup bir daha artı verdiğim yazardır. Hayır işin iyi tarafı bu yazıyı ilk yazdığında da okuyup artılamıştım. Ben ne yazmak istediysem aynısını yazmıştır.

Dünya ve ideoloji görüşlerimiz nanometresine kadar uyuşmaktadır. Tebrik ettiğimdir.
nickini çok beğendiğim*, yazılarını keyifle okuduğum yazar. atasının izinden giden vatansever bir türk evladıdır. ailecek takip edeceğiz efendim...
sürekli çaylak olmasına rağmen bildiğini okuyan yürekli yazardır. kimsenin tehditine kulak asmaz. sözlükte açıkca provokasyon yapıp, saçma sapan entry girenler çaylak olmazken, bu arkadaş fikrini savunuyor diye çaylak edilmiştir. (bkz: ayıptır efenim)
iç savaşta tarafların toprak parçasının olup olmadığını sorgulayan yazar.

(bkz: #7138316)
(bkz: sevr e karşı çıkıp cenevre yi tanımak)
(bkz: milliyetçi yazarlar)
güncel Önemli Başlıklar