bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    son dakika haberi olarak ajanslara düşen, trabzonspor'un transfer bombası.

http://www.milliyet.com.t...62400&Date=03.06.2008
    1 ... audio
  2. ?.
    (bkz: yok artık lebron james)***
    2 -2 ... sekerpinar
  3. ?.
    trabzonspor'un transfer piyasasını resmen dağıttığının göstergesidir. cale ve colman'ında kalifiye yabancılar olduğunu gözönüne alırsak seneye gerçekten süper bir lig izlicez. trabzon'a hayırlı uğurlu olsun.
    3 -1 ... taipan
  4. ?.
    haber kaynagi goz onunde bulundurulursa inanmak icin biraz daha beklemek gerekmektedir.
    bonservis konusunda her konuda anlasmaya vardigi bildirildi ne lan?
    2 ... bakbibak
  5. 0.
    ilk okuduğumda asparagas gelen fakat sonradan ağzımı zorla kapattığım haber.
    1 ... karsit
  6. 1.
    trabzonsporun yeni sezona ciddi baktığının bilmem kaçıncı kanıtıdır. başarılı olmamaları için hiçbir neden ortada gözükmemektedir.
    1 ... oropher
  7. 2.
    trabzonspor açısından çok sevindiğim haber. umarım kayserispor'da belli bir çıtaya yükselmiş gökhan ünal yeni takımına da faydalı olur. umarım aşı tutar. tek soru işareti gökhan'ın ara ara nükseden sakatlığı. eğer sezon boyunca fazla sakatlanmazsa ya da şöyle söyleyelim 15 üstü gol atarsa bu transfer hedefine ulaşmış olur.
    3 ... el cordobeslerin yedincisi
  8. 3.
    gökhan ünal'ın başka bir takıma transfer olması gerekiyordu, çünkü kayseri'yi aşmıştı. ama bu takım trabzon olmamalıydı. çünkü orada birçok yetenek harcanmıştır. umarım gökhan onlardan biri olmaz.

(edit: sadece iyi temennide bulunmuştum. eksi verenler, bunu anlamayacak kadar bilgisizsiniz)
    -4 ... cemali
  9. 4.
    fm de kayserispor u çalıştırırken sözleşmesini yenilemeyerek trabzonspor a imza atmıştı kendisi... tesadüfün böylesi...
    2 ... nocturnal concerto
  10. 5.
    galatasaray açısından emre'den sonra sevindiğim ikinci haber. eskaza deli para verip bu overrated adamı alsak çok üzülürdüm.
    1 -1 ... kamasutra denedim begenmedim