bugün

Bilgi kirliliği yapmaktadır uygurlar türk değil ne amk.
şiddet nereye kadar? sözcüklerinizi daha dikkatli kullanırsanız bizlerde okuyarak derin bilgi birikimlerinizden yararlanabiliriz.
Kendi halinde yazardır. Kimseye zararı yoktur. Silik yemesi saçmalıktır.
sabah sabah şu açıklamayı yapmak için aradım. aloo. şimdi mesela bazı arkadaşlar üslubumu eleştiriyor. eleştiri noktalarında haklılık payları elbette ki var. yapıcı eleştirinin her zaman başımızın üstünde yeri var. ancak burada bir takım çevreler tarafından yapıcı olmayan eleştiriler yapılıyor.

üç çeşit insanla aynı görüşte değilim. çomarlar, toparlak dünyaya inananlar, dindar olmayanlar. benim hemen her yazım bu görüştekileri az veya çok iğnelemekte, bazen ince görüp bazen biraz daha sert bir üslubumun olduğunu görmüşsünüzdür.

burada herkes yazıyor, çiziyor, bazı amaçlarımız var, elbette ki burada en çok beklenen ortak amaç takdir edilmek, beğenilmek, saygı görmek. buradakilerin tamamına yakınının ortak amacı budur. az olanların başka amaçları da var mesela siyasi propaganda, eş arkadaş filan. olabilir.

şimdi arkadaşlar bu saydığım ve benimle aynı görüşte olmayan 3 kesimin içinden bazı arkadaşlar, ne yazarsam yazayım eksi veriyor. ister tanım olsun, ister diğer konular, ister uzun olsun ister kısa, ister espirili olsun ister ciddi, ister duyar kasayım, ister başka bir şey, ne çeşit entry girsem eksileyen 3-5 kişilik bir grup var. ben bunların toparlağa iman etmiş kişiler olduğunu düşünüyorum ama dindar olmayanlardan da olabilir. böyle fanatik bir grup var yani. argümanla yanıt veremiyorlar ve tek yaptıkları eksi vermek olan bir grup. defaatle ve defaatle bunları ikaz ettiğim halde, halen daha argümanları olmadan sadece ne girersem eksileyerek bunu argüman olarak kullandığını düşünen bir takım insanlar.

ben şimdi yazarken haliyle bu kişileri de göz önüne alıyorum, göz önüne almam gerekiyor. bu kişilerin varlığını zaten yönetimdeki arkadaşlar tespit edebiliyorlar.

geçen kanıtladım bir entry yazmışım okuması 1 dakikanı alır ama 2 tane kısa video var 3er dakikalık. zaten okuyup videoyu izlesen 7 dakikan girer. daha entry yazdım eksilenmesi bir oldu. yani ne okudu da ne izledi de ona göre yorum yapabildi. bunu moderatör arkadaşlar biliyor ama eminim ki sonuçta rey hakkı özgürlüğü olduğu için, yani sirf psikolojimi etkilemeye yönelik gerçekleştirilen bu eylemlere bir şey yapamıyorlar.

üslubum daha yumuşak olabilir, bunu kabul ediyorum. ancak burada art niyetle hareket eden kişiler var ve ben kendimi korumak için bir şey yazdığımda o kişileri de göz önüne almak zorundayım. islamda kısas vardır ve ben buna dikkat eden biriyim. entry eksilemek de eğer, haklı değilse bir hakarettir. bu yüzden çoğunlukla daha entry girerken sonradan alacağı eksileri göz önüne alarak peşin olarak kısas hükmü uygulayıp entry içine dahil ediyorum.

anlamadıysan eksi bas geç, tatava yapma.
güncel Önemli Başlıklar