bugün

Hatun yazarlar yine nick altı girmeye başlamış kendisine, dönüşüm efsane olacak demişti "ahah siktir kürt" çekmiştim.

Bir y*zar. Geliyor durduramıyoruz.
Bugün yarın hızlı dönüş yapacak süper kahraman. Resmen gömdü 365’i.

Tnm: bir yazar.
Izmirde askerlik yapıyor, sonra da telefonda "az kalsın menbiçe gidecektim" diyor. Ahahahagag. Bir sene Tatil yaptı amınakoyayım, sorsan memleketi kurtarmıştır.

Bir yaz*r. Yakında sahalara dönecek olanından.
Herhalde Atarsa KARS diyen yazar. Resmen koca askerliği yedi adam.

Tanım: Asker yazar.
bir yazar.
güncel asker galiba, şafak takvimini gördüm. Komutanları Vatan millet sakarya diye diye milli duyguları kabarıyordur hergün. Askerde hep böylemidir.
o şimdi asker canı neler ister yazarı. *
Kadıköy de barlar sokağında akmarlarin olduğu yerde bir evsiz adam var. Sarışın mavi gözlü sakallı. işte o adam bu.

Alkoll yüzünden sokaklara düştü.

Bunun canı bira ister. Ekmeğini alın ama birasını almayın. Öyle bir şey.
her konuda sevdiğim ve desteklediğim bir yazar. fakat surekli içtiği içkilerin fotoğraflarını paylaşması biraz ergence geliyor.
Bu ne biçim askerlik bilader ya insan hayret ediyor.*
Şaka maka askerliği bitirmiş yazar, 340 dediğin nedir ki, daha dün gittiydin.
hayırsız asker. insan giderken gidiyorum der. Atarsa*
hayırlı teskereler kardesim
ayagına tas deymeden git gel hayırlısıyla.
Vaay kim demiş askerde burger yok diye aha da size fotolu belgeli kanıt.*
görsel
Sa. As.
Henüz 19-20 yaşındaki çocuk. Kendisini sevmem ama Şu an asker olmasından mütevellit sağ salim gitsin gelsin diğer askerlerimiz gibi.
asker oluyomuş iki gözümün çiçeği *
her entrysinde ağzı bozukluğuyla kendini belli eden bir yazar. biraz daha ölçülü, seviyeli ve sakin olmasını tavsiye ediyorum.
(bkz: israf)
"tong"aya düşmemesi gereken yazardır. benide kandırdılar zamanında "iskenderuna mı gidiyon yeğenim iyi iyi gebeş gibi olur gelirsin meheheh" diye 18 ay anam ağladı orada. geleceğe dair pek çok umut, bembeyaz ve tosun gibi 90 kilo gittim gelecekten ümidi kesmiş kapkara ve 75 kilo döndüm geri..
Kendisi lojmanın mıntıka temizliğini yaparken, şu balkondan izleyeceğim yazar.

görsel

Evet narlıdere istihkam lojmanı burası.*
Vay çavuş mu oldun gardaşım Allah muvaffak etsin diyelim o vakit. Sevindim valla.

Edit:şimdi farkettim er diyor olsun vatan için statü yoktur.
Narlidere de benim eniste yarbay lan. Niye daha once soylemedin.

Seferihisar egitimlerine katilirsin artik. Hayirli tezkereler.
görsel
To ng kişisine sürekli nickaltını uplatıyor. Ya da diğer hesabı o. Bu kadar önemli mi nickaltı yani. Vay amk.
görsel
Artık sulh sağlansın şurada bekliyorum ikinizi de hadi bakalım.*