bugün

tanım: gogus kanseri veya başka bir nedenden goğüsleri kesilen, ya da göğüsleri büyümeyen kıza aşık olmaktır.
eğer bahsi geçen dişi insan meg ryan ise mantıklı bir durumdur. diğer artıları ile bu eksikliği kapatacaktır.
(bkz: erkektir erkek)
(bkz: çocukluk aşkı)
kendisini göğüs manyağı amerikalı sanan insanların anlamadığı hadise. biz türküz bizde göğüs güzellik kriterinde orta sıralardadır biz ilk başta diğer 2 ge bakarız. *
not:ayrıca yıldız tilbeden tüm sevenlere geliyor (bkz: ask laftan anlamaz ki)
hissetikleri, kızlara göğüsleri için aşık olan erkekten çok daha gerçekçi olan erkektir.
sağ göğsünün altında, kocaman bir mücevher yatan kıza aşık olmak gibidir.
kalbe daha yakın, hissettiklerine daha yakın.
gerçek aşktır. şöyle ki platonun tarif ettiği gerçek aşk tarifi olan platonik aşk toplumda genelde karşılıksız aşk diye bilinse de esas olarak karşı taraftan hiç bir cinsel beklenti içinde olmadan sevebilmektir. sevmek için sevmektir o olduğu için sevmektir. göğüsleri olmayan bir kızı sevebilen erkek cinsel hayatında yaşayabileceği bazı deneyimlerden ve hazlardan taviz vermeyi göze almakta ve bunu kabullenebilmektedir. bu yüzden onun hislerini platonik aşk kapsamına alabilir ve de bu kardeşimize gerçek aşık ünvanını verebiliriz. helal olsundur.
(bkz: aşkı göğüslere endekslemek)
bir ineğe aşık olmaktan daha iyidir.
- seni seviyorum nermin.
+ ben de seni. ama saadetimize bir engel var.
- neymiş o nermin? ne diyorsun sen?
+ benim şeyim yok...şeyim...
- neyin yok?
+ göğüslerim yok!
- aman allah'ım... halbuki çok dolgun duruyorlar?
+ wonderbra necati, wonderbra!
- yıkıldım, resmen yıkıldım.
+ tek bir çare var dedi doktor; silikon.
- üzülme nermin, ne yapıp edip, silikon taktırıcam sana. buna katlananam.
+ sevgilimmmm! öyle mesudum ki.
(bkz: pedofili)
güncel Önemli Başlıklar