bugün

tabi ki açana bakarlar gibi sığ bir ifadeyle açıklamayacağım durumdur. ama içinde şehvani ya da hayvani bir duygu olsa da bakar erkek, olmasa da. zira bunun erkek kişinin göğsüne baktığı kadına duyuyor olabileceği acaip hislenmelerle değil, inanın merakla ya da bakmış olmak için bakmakla ilgisi var çoğu zaman.

zira çok yakın bir arkadaşım da sergilese çatallarını, belki hödük gibi değil ama nedendir bilmem ara ara bakarım. merak deyin, abazanlık deyin, lan ne derseniz deyin.ama dekolte bakılmak içindir.bunu da iyi biliyorum.
(bkz: pişman değilim)
(bkz: gögüs çatalına fıstık atmak)
göğüsler çatalıyla beraber gelmez. göğüslerin birbirleriyle ve önlerindeki gömleğin düğmeleriyle oluşturabilecekleri sınırsız sayıda kombinasyondan bazıları belli bir açıdan bakıldığında çatal çağrışımı yapar. kısacası, o çatalın orada olduğunun tek kanıtı ona bakan gözlerdir. zaten kaçamak bakışlardan dolayı bakılan şey bir çatala benzetilir. dikkatlice bakıldığında aslında güzel kokulu bir çiçeğin iki yana doğru açılan dallarına benzediği su götürmez çok güzel bir gerçektir.
bakan kisiye göre hatunun tepkisi değişeceği durum.
- nereye bakıyorsun sen öle?
+ şey...benim çatalım yere düştü ben de almaya üşendim de o yüzden bakakalmışım oraya.
- ...
+ yemedi di mi?
- nereye bakıyosun sinan sen?!?!?
+ bluzunu yeni mi aldın canım. ehi...
- ay kimse farketmedi bi sen farkettin sinan yaağğğ!!
+ güzellikler viktoryalarda gizlidir güzelim.
- o kadar net gördüm diyosun yani...
+ az buçuk.
"sende benimkine bak odeselim, istersen diger catalima da* bakabilirsin hatta..cikartayim mi?" denilerek kurutulmaya calisilmasi gereken talihsiz durumdur.
çatala bakarken yakalandığında bayan çaktırmadan bluzunu yukarı doğru çekiştirmeye başlar.(nerden mi biliyorum daha iki gün önce eski bir arkadaşımı görünce karşılaştığım durumdur)
(bkz: kıç çatalına bakarken yakalanmak)
bunu laf olsun diye abla dediğiniz birisine yapıyorsanız sıçtığınızın resmidir.
- heeyy !!! nereye bakıyorsun sen ?
* şey abla yani karşı masadaki amcaya bakıyorum.
- hadi ordan pis sapık sende.
* yok abla olurmu öyle şey.
- oldu bile. sen görürsün şimdi.
* ya allah allah şaşıyım ben şaşı.
- öylemi ? ya canım kusura bakma afedersin takıl sen.
* yedi lan şaşı numarasını. nasıldı çatallar süperdi ama değilmi ?
(bkz: göt çatalı akıllı olsun akıllı)
karşınızdaki bayanın ısrarla gözlerinizin içine içine bakarak gözlerinizi göz hapsine alacağı andır..
karşınızdaki bayanın boğazınıza geçirdiği tasmayı eline aldığı andır..
apartmana girdiğinizde,posta kutunuzda bir zarf görüp, yeni bir kredi kartı çıkartmış olduğunuzu farkettiğiniz anın başlangıcıdır.. höh..
Hoca arkadaşı yakalamıştı da önüne bak demişti. Kötü bir durumdur, yüz kızartır.
muhtemelen yakalamak istiyordur.
simdi bayanları gücendirmemek gerek, varsa eğer burada.
önüm arkam sağım solum göğüs çatalım sobedir saklanmayan ebedir.
sobeleniyorsa cilve yaptığına işaret olan durundur.

yakalanmadığına şükretsin.
+yakalandım, açıl ben yumulucam.

yumulmak: gömülmek anlamında kullanılmıştır. *
http://inciswf.com/prenses_dekolte_dikiz.swf
gurur duyulası olaydır. açıyorsa bakarsın arkadaş.
genelde düştüğüm enselenme durumu.
bir iki kere bile bile gösterildikten sonra, kapatılmaya çalışılan dekoltedir. diyor ki yani bu malzemeler bende mevcut, bil yani diyor.
güncel Önemli Başlıklar