1. 1.
  Şubat 2007'de çıkacak olan devam oyunu.God of war serisinin ps2'de çıkacak olan son versiyonu.Serinin geri kalanı ps3'te devam edecek beklentilerimiz her zamanki gibi üst düzeyde, hadi hayırlısı bakalım.
  1 ... everyman
 2. 2.
  videosu tanıtım amacıyla sinema gibi bir salonda gösterilmiş oyun. kratos artık insanları yukarıdan aşşağı olmak suretiyle ikiye bölebiliyor.
  ... eqin
 3. 3.
  Her an çıkabilme ihtimaline karşı hazır bulunduğum, kratosumla beraber yeniden maceradan maceraya atılmak istediğim oyundur. meraklıları https://video.uludagsozluk.com/v/god-of-war-ii-4355/

  adresinden trailer ını izleyebilir.
  ... cemmm
 4. 4.
  Oyunun 1. si bir çok ödül almıştır. 2. sinin de 1. den aşşağı kalır yanı olmayacaktır.

  Grafikleri ps2 nin ne kadar güçlü bir konsol olduğunu kanıtlamaya yeter bile. Ailecek bekliyoruz anacım.
  ... azmankanat
 5. 5.
  1 haftadır oynadığım süper bir oyun.
  ... fatality of fantasy
 6. 6.
  bitirip tam olarak tatmin olamadığım ama sonunda 3. oyunun da geleceğinin kesinleştiği şaheser oyun
  ... eray
 7. 7.
  bitirine kadar başından kalkmak istenmeyecek,güzel bir oyun. kratos yeni oyunda daha şekilli hareketlerle bizi mest etmektedir. prince of persia seven insanların bu oyuna aşık olacakları tahmin edilmektedir.
  ... cemmm
 8. 8.
  çabuk biten bitmesine üzülünülen oyunlardandır.
  1 ... 0y2n
 9. 9.
  oyun her bölümü ayrı ayrı save edilesi ve tekrar oynalınabilmesi yanıyla ,arada giren müthiş videolarıyla kanımca ps2 nin en iyi oyunudur.
  ------spoiler-------

  zeusla savaşlıan son bölümde ağzı burnu kırılmış olan zeusun kratos dan kaçşı, athena'nın babasını kratos dan kurtarmaya çalışı izlenirken olunulduğu yerde oturmak tüm oyunu bitirmekten çok daha zor olan oyun.
  1 -1 ... pister
 10. 10.
  god of war 2, trailerinden izlediğimiz kadarıyla serinin birinci oyununu aratmayacak güzellikte gibi görünüyor. müzikler birincideki gibi yine çok başarılı, ayrıca kratos'a yeni combolar eklenmiş. fakat şöyle bir sorun var ki oyunun orjinal cdleri çok pahalı, kopyaların ise oyunun yarısında takıldığı söyleniyor. evde olmadığımdan henüz oynayamadım, döndükten sonra oynayınca eminim daha sağlıklı yorum yapma imkanım olacak. god of war 3 hakkında aldığım bir duyum ise play station 3'e çıkacağı yönünde. yani serinin devamını oynayabilmemiz biraz zor gözüküyor. fakat god of war 1 ve 2'nin güzelliği bunu bize unutturuyor.
  1 ... madrid ulku ocaklari reisi