1. ?.
  özellikle yaz günleri, çoğu insanın ideal vücuda sahip olmasının sırrı.
  5 ... tepesersemi
 2. 1.
  bira göbeğine sahip olan * insanların yapmasının gayet doğal karşılanması gereken eylem.
  2 ... wers
 3. 2.
  diyaframını, solunum sistemini hırpalayan , ilerde vücudun kasılı kalmaya alışmasıyla yogi yogi dolaşıp iyileşmeye çalışacak kasılı vücutlu canlıdır.
  ... yenibena
 4. 3.
  penguen tipler. göbeği saklayabilirsin ama kıçının çıkıklığını nasıl saklıcan? korseyi tavsiye ederim.yaz değil tabi. bir taraflar pişik olabilir.
  bir de kışın bacakları kalın görünse diye kat kat çorap giyilir yazın her şeyin fos olduğu ortaya çıkar.
  (bkz: yazın her şeyin meydanda olması)*
  1 ... kacak kelebek
 5. 4.
  kışın sıkıntıdan bolcana bira içme seanslarından sonra yaza doğru çıkarttığım balkonumu göstermemek için habire kastığım durumdur. sadece göbek olduğu için içine çektiğinizde pek fazla belli olmuyor ama yadan fırlayan şambrelleri saklayamıyorsunuz tabi, acayip bir görüntü oluyor. ama her yaz başı bu duruma alışık olduğum için vermekte kolay oluyor, alıştık artık. zorlanan arkadaşlar için benden basit birkaç tavsiye ; artık deli gibi yemeyin, yatmadan 4-5 saat önce kesinlikle bişey yemeyin, bolcana spor yapın mümkünse hergün denize girin (ehehe ben şanslıyım tam karşısı deniz, her sabah akşam kulaç - havamıda attım ohhh) çünkü denizde bütün organlarınız çalışmaktadır. en az 2 hafta sonra bu içeri çekme işkencesinden kurtulacaksınız. kolay gelsin..
  -1 ... tutankhom