bugün

Çok doğru bişeydir. Acınızı başkasına göstermemeniz makbuldur sonra güçsüz derler.
Önceden gece yastığımın altında birçok kez yaptığım eylem.
bazen o kadar içtendir ki ağladıkça ağlanır. Keşke biri olsa denir ama olacak kimse de yoktur.
Genelde geceleri uzunca düşünülür.
Hayatımda 2 kez yaptığım eylemdir. ikincisi bu yıl oldu ve çok hoşlandığım bir kızın beni kardeşi gibi gördüğünü öğrendim. Kaybetmek istemediğim için ilk başlarda bir şey söyleyemedim ancak daha sonra benimle erkek arkadaşıyla tartıştığını anlattığı ve konuşmalarını attığında hayatın gerçekten çok kötü olduğunu anladım.
Çocukken her gece yaptığımdır. Büyüdüğümde de ilginçtir hiç ağlamaz oldum. Stoklar tükendi galiba.
Ergenlikte yapılandır. Şimdi ağlayamıyorum bile.
Nasıl bir hayvan oldum ben yahu.
Bazı ağlama seansları özeldir. Yalnızlık ve gizlilik ister. Ağzınızın burnunuzun aldığı garip halleri, küçük hıçkırıklarınızı, akan sümüğünüzü kimsecikler görsün, duysun, soru sorsun, teselli etsin istemezsiniz.
Kendinize acıdığınız, üzüldüğünüz, şevkat duyduğunuz özel anlardır...
Özel olduğunuzu, kendinize hatırlatmak istediğiniz anlardır...
Akıllara sezen aksu'nun şarkısını getirmiştir. (bkz: ağlamak güzeldir)
Olması gerekendir.
Herkesin içinde ağlayan tiplerden nefret ediyorum bunların çoğu duyar kasmak için.
Ha o an gidecek yer yoktur ya da büyük bir haksızlığa uğramışsindir dökülürsün biraz ama kendini hemen toplarsın.

Hâlâ bağıra çağıra zirlamak sadece şov.
çok saçma ama görür görmez 4368573 yıl önce izlediğim bir çocuklar duymasın bölümünü hatırlatan olay. temizlikçi emine anlatıyordu, babası çok sertmiş de, ağlarken bile gizli saklı ağlarmış falan. durup dururken üzüldüm yine.

yalnız böyle saçma detayları silsek ne biçim yer açılır lan beyinde, şimdi düşündüm de.
Kimseciklere sezdirmeden gözyaşının yere düşüşünü, ağlamaktır. Lakin, O kadar saçma bir ruh haline ve zihinsel duruma girdim ki, artık ağlayamıyorum bile. His yok, ruhum felç olmuş adeta.

görsel
Aglamak istedigim zaman otobus duragina dogru yurur, yuzum salya sumuk böhüüooouuğğh diye bagiririm. Neden gizlice aglayayim aga.
Gizlice ağlamayı geçtim, öleceğimi bilsem ağlayamıyorum. Ve cidden çok büyük bir eksiklik. Rahatlamak için öylece boş boş sigara içiyorum sadece.
Yapmayın gözünüze yazık.
evet olabiliyor. lanet olsun.