1. 1.
  Kevin hogan'ın yazdığı 247 sayfalık güzel bir kitaptır. kitapçılarda 13, nette 9,50 ytl civarında satılmakta olan kitap yakamoz yayınlarından çıkmış efennim. şahsım adına hastası oldum kitabın. dahası alıntıdır.

  kitap: http://static.ideefixe.com/resim.asp?uid=270209

  "Gizli ikna Taktikleri, psikoloji, dilbilim, satış teknikleri ve iletişim alanındaki en son araştırmaların bir sentezini sunarak, dilediğiniz kişiyi, dilediğiniz konuda ikna edebilmenin yöntemlerini gösteriyor.
  Kitabı inceledikçe kullanabileceğiniz ve sahip olduğunuz becerileri geliştirebileceğiniz yeni fikirler ve teknikler bulacaksınız.Satış sektöründe çalışanlar Gizli ikna Taktikleri sayesinde satışlarını anında artırabilecek. Ne iş yapıyor olursanız olun, bu kitap işinizi daha iyi yapmanızı sağlayacak.
  Unutmayın, ikna sanatı sadece işyerinde değil; herkesin her an kullanması gereken bir beceridir. Hala ikna olmadınız mı? O halde kitaba bir göz atın. Kesinlikle ikna olacaksınız;
  Bu kitap, hangi koşulda olursanız olun, 'hayır' yanıtını anında 'evet'e
  çevirmenizi sağlayacak fikirlerde dolu bir hazine sandığı gibi"
  1 ... schizofrenne
 2. 2.
  bu türde gelişim kitaplarını çok saçma bulan biri olarak söyleyebilirim ki bu kitapta iş var. daha bi sayfa okudum, ortasından bi yerden, ama etkiledi beni.

  işi insanlarla alakalı olan herkesin mutlaka okuması gerek.
  1 ... leto
 3. 3.
  tamamen uydurmasyona kaçan bir kitaptır bu ülke için. yazarın algısı ne kadar başka bir kültüre ait ise kitabın okunduğu ülkemiz de bir o kadar farklıdır. yazılanları tersten okumak o kitap için işe yarayabilir zira burası törkiy.
  ... kirkincikapi
 4. 4.
  benjamin linus'ın uzmanlık alanı. o da az şey öğretmedi bize. itlik, hergelelik yanında bu tip tekniklere de haiz bir abimizdi.
  ... giallo e blu