bugün

aniden ortaya çıkıp insanı dumur eder. 15 sene boyunca sizi uzaktan izleyip, evinize kadar öğrenip, sosyal medyadan takip etme yoluyla pusuya yatıp doğru zamanı kollayıp aniden bir tanışma mesajı yazarak konuya ortasından dalabilirler. insanı "ulan sokakta gezerken kaç kişiyi es geçip senelerce aşksız aşksız gezdim kimbilir?" şeklinde tuhaf düşüncelere sevk edebilirler. ben şu an tam olarak bunu düşünüyorum mesela.
bazen her yazdığınızı eksileyerek kendini belli eder.

tamam şey yapma. hafta sonu gelsin de haberleşiriz.
bir tane bende de var, tüm hesaplarımdan sürekli bir insan hergün beni aratır mı, mesaj atıyor adını da yazmıyor çakma bir hesap. bıktım usandım bu kişiden, ilişki durumu evli yaptım, hala yazıyor cibiliyetini siktiğim. insanları bu kadar nefret ettirmeyin abi kendinizden, ayıptır yaa. işin komiği yıllardır yalnızım, geçmişten gelen bir husumet besbelli, ama bana yazıklar olsun ki böylesine prim vermişim.
öküz gibi güzel olan bir kadına yada etrafında onlarca süpersonik kız olan bir erkeğe gizli gizli hayran olmak zorunda bırakılmış hayrandır kendisi.yada 8 yıllık arkadaşıdır her defasında sevgilisi olur boş kalmaz tam açılacaktır en yakın arkadaşı onunla çıkmaya başlar.yada en yakın arkadaşının ablasıdır.gizli kalmasına sebepler çoğaltılabilir tabi.
gizliliği karşı tarafa hissettirerek yaşama sürecine girildiyse eğer artık gizlilik kalmayacaktır.
seri halde entrylerime şuku veren kişidir. öyle olmasını temenni ediyorum. (bkz: yeter artık mesaj at)
Gizli hayran diye bir şey yoktur. Unutamayan eski sevgilidir o. Facebook'tan bütün arkadaşlarına ekletip her gün profiline bakar. Sesini duymak için özel numaradan arar. Aratır.
Sürekli rahatsız eder.
şu sıralar durmadan rahatsız eden şey. bulsam gördüğüm yerde dövücem. sinirleniyorum sözlük, resmen takip ediliyorum.
- fettullah gülen gibilerde bolca bulunan nesne.

- yakın çevresinden birisine tutkulu şekilde olanları ise genelde homodur.
sapık ruhlu insan tarzıdır.
(bkz: bir dost)
hem gizli hayran, hem gammaz görevi görmektedir bu kişi.
güzel, aşka dair şeyler bırakan da bir dost kıvamındadır ki, gizli hayran olarak değerlendirilir.
bunun içinde dostluk, vefa da bulunmaktadır. aynı "bir dost" kişinin bilmediği, ona zarar verebilecek şeylerde de onu uyaran "bir dost" ile aynı kişidir.
benden size söylemesi. "bir dost"
bir de yıllar sonra psikopatça bir mail atıp, ardından tekrar aylarca ses vermezler.
birine aşırı derecede güzel ve tutkulu duygular besleyen kişinin,bu hayranlığını saklı saklı gerçekleştirme durumuna denilir.bu kişiler;
-hayranı olduğu kişiyi,bilinmeyen bir numaradan arayarak,sesini değiştirerek "seni seviyorum" der ve telefonu kapatır.
-hayranı olduğu içinin adresina isimsiz mektuplar yollar.
-hayranı olduğu kişinin saat kaçta doğduğu bilgisine kadar o kişinin hayatını sular seller kadar iyi bilir.
-genelde asosyal kişilerdir.
-rüyalarını hayranı olduğu kişi süsler.
-odasının duvarlarını hayranı olduğu kişinin resimleri süsler.
-ne zaman hayranı olduğu kişiyle karşılaşsa eli ayağı birbirine karışır.
-hayranı olduğu kişiyi başkasıyla gördüğünde kıskançlık krizlerine girer.
-hayranı olduğu kişiyle ilgili hayaller kurar ve bu hayaller hiç te mantıklı hayaller değildir(sevdiceğiyle mars'ta yaşamak gibi).
ayrıca hayranı olunan kişi,bu gizli hayrandan dolayı bazen sıkılsa da çoğunlukla büyük bir gururla,etrafta "benim gizli bir hayranım var" edalarıyla dolaşır.
güncel Önemli Başlıklar