bugün

bir çok ülkücü gencin intisap ettiği insan şeklidir..açık bir biçimde yapılması sonucu dayak yenilebilir ocakta..bu nedenle ülkücü gençlerin fıtratlarına uygun olan ahmet kaya şarkıları çaktırmadan dinlenilir..sigara içilir.. (bkz: efkar)lanılır..
ahmet kaya kendi ifadesiyle "sevmezler ama beni en çok ülkücüler dinler" dediği rivayet edilir. bunu gündelik hayatta da görmek mümkündür. sebebine gelince sağ veya sol olsun isyan isyandır. yani "dünyaya savaş açan" insanlar birbirlerinin etkiler.
(bkz: bir ülkücünün gizli sevdasıdır ahmet kaya).
sayıları azımsanmayacak kadar çoktur gariplerimin.
ahmet kaya gibi bir adam dinlenmez de kim dinlenir zaten...
kürt ülkücüdür.
(bkz: ali Kınık dinleyen pekekeli)
siyasi ideoloji karmaşası yaşayan çoçuktur.
gerçi ülkücüler hep öyledir.
yani benim tanıdığım kadarıyla.
Ülkücüyüm (mhp li değil bak ülkücü)
ahmet kayayı da severim yani
çok içten söyler.
Açık açık dinleyenleri de vardır. Gizli dinlenmesini gerektiren birşey yoktur aslında.
gizli gizli değil. gazi ibbf nin bilgisayar odasında kulaklıkla oda full dolu iken dinledim. var mı şekliniz? garip ülkücüdür.
Sayıları fazla. Neymiş efendim her Kürt amele değilmiş bak şarkıcısı var ve dinliyorsun. Şşşşş tamam şimdi susacaksın çok pis koydum.
Benimdir efendim. En sevdiğim şarkısı da - şehirlere bombalar yağarken her gece. inşallah be ahmet. Swh.
(bkz: kürt lütfen)
müsvette ülkücüdür. türk kanı dökenlerin sesini duymaya bile tahammülü olmaması gerekirken üstüne üstlük şarkısını dinlemektedir, şaka gibi.
var olan ülkücüdür. çokça şahit oldum.
Benim o. Açıktan dinlerim kimseye de hesabını vermem. Sadece dinlemekle kalmam aynı zamanda çalarım da. Ülkücülüğü de ocaklarda ülkü öğrenmek yerine şekil yapmak için kullananlardan veya daha da ileri gideyim pkk lı olacak asker polis katillerinden öğrenecek değiliz. Yazılacak çok şey var da önce herkes müziğin evrensel olduğunu öğrensin sonra ayrıca konuşalım. Müzik birleştirir ayırmaz . Adam ölmüş gitmiş hala neyin peşindesiniz.
kulaklıkla dinlesin bir şey olmaz.
ortamlarda vaktiyle bir atsız varmış dersin kim bilecek?
Solcuların yaydığı şehir efsanelerinden sadece birisidir.

(bkz: itina ile dezenformasyon yapılır)
neden kasarlar çözemedik ki zaten.

adamın siyasi söylem içermeyen bir dünya şarkısı var.

aç dinle işte, nedir yani?
ahmet kaya'yı hiç dinlemedim. ahmet kaya denince aklıma gelen bazı şeyler elbette var. onlarda şu başlıkları taşıyan köşe yazılarıdır.

(#28547084 )
balkonda sigara içen kardeşle ölümüne kapışır, yetmez expert modda kapışır...
Hiçbir türk milliyetçisi ahmet kaya dinlemez yalandır.
gece gece milletin asabını bozma, al (bkz: bisiktirol) bişeyin kalmaz.
ahmet kaya'nın kürt olduğunu sanan andavalların yaftalaması. şimdi seceresini çıkartmayın. adamı saf bulup asimile etmişler burada ötüyorlar. ailesinin kütüğünü çıkarırım size. mal mal konuşmayın.
türk ozanlarını dinleyen pkk lılar kadar komik bir karakterdir...
aslından en asil duyguların insanıdır,

lisede kavgaya adam toplamak için bir şekilde girdiği bu lanet ortamdan bir türlü kurtulamamıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=jkR7NyRVNoY
güncel Önemli Başlıklar