bugün

kendi cinsine ilgi duymanın gizli hali.

evet efendim özellikle çapkın erkeklerin bu dürtüsünü bastırmak ve kendilerine bile ifade edemediklerinden dolayı varolan eşcinsellik dürtüsünü bastırmaya çalışma olayıdır. ne kadar çok kızla birlikte olursa o kadar erkek olduğunu kanıtlamaya çalışan bir (bkz: homofobik) olabiliyorlar.

ayrıca aşırı kıskançlığın da bunun bir belirtisi olduğu söyleniyor.
eşcinsel kişilerin kendilerini rahatlatmak için bütün milletin içinde aslında hep olduğunu düşünmelerinden dolayı ortaya çıkan '' Hastalık ''tır.
Eşcinsel olduğunu kabul etme ama bunu insanlardan saklama bazen kendinede itiraf edememe durumu.

Bu gizli olanların çoğu eşcinsellerden nefret eder. Her fırsatta kötü şeyler söyleme çabasındadır.

Ne demişler; insanın ilgisi yoksa; fikride olmaz.
murathan mungan' ın şu sözünü akla getirir.

" solcunun eskisinden, ibnenin gizlisinden korkarım. "
Çoğu erkekte olduğunu düşündüğüm durumdur. Tıpkı kadınlar gibi erkekler de Duygusal anlamda yakın oldukları bir erkeği düşlerler. Toplumsal normlara aykırı olduğu için bunu dile getirmez ve gizlerler ancak bilinçaltlarında her daim bu düşünce olur.
biz ona gizli gey diyoruz. hay amk bisiktirol.
türk tipi eşcinsellik diyoruz tatlım biz ona.
şu eşcinselleri anlamıyorum da neyse. sonuçta onların kararları, saygı duymak mecburiyetindeyiz.
çoğu erkekte falan olmayan özellik. düşünmek bile iğrenç. iyi ki homofobiğim.
gizli şeker gibidir, farkında olmadan iflahını kurutur adamın. adam dediysek lafın gelişi.
içinde yaşadığımız toplumdan ötürü bunu baskılamaları normal. Kendileri bile kabullenmek istemiyor olabilir.
karşı cinsinden nefret etmek, karşı cinsine karşı genellenmiş bir öfke duymak, romantik olmayan türde kıskançlık/çekememezlik/haset beslemek, karşı cinsiyle sürekli rekabet etmek ve bazen de kadının eril/erkeksi özellikler sergilemesini istemek formunda ortaya çıkar.

kadına sadece anne rolünü yakıştırmanın ve o rolü oynamasını beklemenin de tehlikeli olduğunu düşünüyorum.

kadında ben hiç gizli eşcinsellik görmedim... erkeklerde oluyor.
(bkz: homofobik olmak)
en temel belirtisidir.
güncel Önemli Başlıklar