1. 1.
    ayşe kulin'in yepyeni romanı.

aykırı bir aşkı anlatmakta..

gizli anların yolcusu: pek çoğumuzun anlamakta zorlandığı, yargılamakta ısrar ettiği bir aşkın romanı. der kitapın arka kapağı..
    1 ... rhein
  2. 2.
    baş harfleri "gay" kelimesini oluşturmaktadır.
    netekim kitap gay'lerle ilgilidir.
    4 ... serafin
  3. 3.
    70 yaşında karının yazdığı kitaba bak denilecek cinsten konuya sahip bir kitap. ayşe kuline eşcinsel bir aşk yaşamak ister miydiniz diye sorulunca yaşım geçmese isterdim diyor. bu kokoş karılara da hastayım lan gelmiş 70 yaşına uğraştığı şeylere bak. akrostiş yapmış bi de kendi çapında.
    6 -2 ... malumat furus
  4. 4.
    hala okumaya devam ettiğim roman. inanılmaz sürükleyici ve yormayan bir dil ile yazılmış. konunun fazla işlenmemiş olmasından, olsa gerek merak uyandırıyor. özellikle konu seçimi çok başarılı ve düşündürücü.

eşcinsel insanların itelendiği bir toplumda, bunu konu edinerek aşkı, sevgiyi, insanlığı, zıtlığı anlatabilen güzel bir kitap olmuş.
    2 -1 ... ici elma disi vodka
  5. 5.
    an itibariyle en çok satan kitaplar arasında ikinciliği almış durumdadır. isteksiz elime alıp alınca tuvalete bile benimle gelen kitap. Çok farklı konuyu ele almış olması gayet güzel ki herkesin üçüncü cins diye yargıladığı insanları sizin daha iyi anlayabilmeniz için yapılacak başka bir kitap olabilirmi. Bora ve ilhaminin aşkını kıskanacaksınız. harika yalın bir dille anlatılan kitabı elinizden bırakamayacaksınız. harfleri büküp hakkını vermiş. kalemine sağlık.
    -1 ... ohanze
  6. 6.
    gerçektende aşksa o, hiç korkma nasılsa konuşur bütün dilleri dedirten kitap.
    3 ... mavimavimasmavi
  7. 7.
    eline alanların bitirmeden bırakamadığı romanmış, öyle diyolla. şu sıralar okumaktayım. ama pek gerçekçi bulmadım açıkçası. romanda bir gerçeklik olmalı ki, sizi çekip sürüklesin. bazen sıkılıp bırakabiliyorum. üstelik eşcinsellere hakaret içeren bir deyim geçiyor 'bu yolun yolcusu olmak'. sanki bir hayat kadınından bahseder gibi. bilemiyorum, belki de ben yanlış yorumluyorum. ama küstahça bulduğumu belirtmek isterim.
    1 -1 ... phoebus
  8. 8.
    diğer kitapları ile kıyaslandığında vasat denilebilecek ayşe kulin kitabı.çok iyi başardığı insan öyküleri anlatabilme özelliğini yansıtamadığı kitaptır.
    1 ... sol elim
  9. 9.
    Ayşe Kulin tarzının yok olduğu kitaptır. Nerede o tarih yazan, insanın yüreğine dokunan romanlar yazan Ayşe Kulin nerede bu kitap.. Utanmasam başka biri yazmış da üzerine Ayşe Kulin'in adı basılmış, yazarın isminin kitabın çok satanlar listesinde olmasına nasıl bir katkısı olduğu araştırılıyor diyeceğim yani o derece..
    1 -1 ... kursunkalem
  10. 10.
    anlatımı için çok güzel diyemesem de okunması gereken güzel bir kitap.
    1 -1 ... siriuscalisani