1. 1.
  Erdoğanın gizlice yapmış olduğu sandık konuşmasıdır.

  https://youtu.be/b9-AsfPeohg
  3 -4 ... 2023 bor karteli
 2. 2.
  müthiş gizli konuşmadır.

  olaya bak, herkes elini kolunu sallıya sallıya telefon sokmuş, göz göre göre çekim yapıyor. ''gizli'' oluyor.

  vay anasını.
  4 -11 ... reich wilhelm
 3. 3.
  Video neden piksel piksel?
  Neden erdoğanın sesi farklı?

  Yemezler. Ha varsa sağlam, net kaynağınız buyurun, sunun, izleyelim.

  edit : tekrar dinledim de ses onun olabilir. %90.
  3 -15 ... gethere
 4. 4.
  bazı beyni götüne kaçmışların sanki yanlış birşey söylüyor gibi lanse ettikleri konuşma. Türkçe bilmeyen beyinsizler altına yorum yazmış, sandık listelerinden çıkaracağız demiş. e aq embesili adam diyor ki listelerdeki her seçmeni bulun gidin derdinizi anlatın.

  yemin ediyorum şu videounun altında yazan yorumları görünce bu solcu chp'li hdp'li takımından bir kere daha tiksindim.
  7 -13 ... mahmut sezar
 5. 5.
  gizli veya gizli olmaması önemli değil. malum zat diktaya giden yolun hdp nin baraj altı kalması ile açılacağını çok iyi biliyor. bu yüzden hdp yi baraj altı bırakmak için her türlü işi çevirecektir.

  bu videoyu izleyip de hala hdp nin baraj altı kalmasını isteyen muhalif varsa sokayim öyle muhalefete affedersiniz. şimdi demirtaş in neden tutuklu olduğunu da anlamışsinizdir umarım.
  5 -3 ... ruh okuzu
 6. 6.
  Herif okuduğu metinden anlatması gerekeni dolaylı yoldan anlatmış, adamları da anlamıştir zaten.

  Seçim çalışması, "her seçmene özel çalışma" yani, kimine kömür kimine para kimine yasak insaat izni kimine torpilli iş, atanma hatta santaj bile yapılsın demenin kısacası. Lakin yine de bize kapılarını kapatırlarsa

  "onları sandık seçmen listesinden çıkaracağız"

  Lan bu ne demek? Akabinde, " markaja alın" diyerek onların oy kullanmaması için elinizden geleni yapin, engelleyin diyor.

  +

  "Seçim sandıkta kazanılır. Ama nasıl kazanılır? Müşahitlerimiz cok olursa.."

  yani sandık gözlemcileri. Işte Burası kocaman bir itiraf. Kısaca, "Sandiķ kurulunda çogunlugu alırsak, bu isi başlamadan bitiririz" dedi.

  Ne bu sandık kurulu? Aynen tanımı koyuyorum; "bir seçimde, seçim sandığı başında bulunan ve oy verme işleminin düzenli ve yasaya uygun bir biçimde yapılmasını sağlamak, sandıktan çıkan oyları saymak ve tutanağa geçirmekle görevli kurul."

  Akabinde bir itiraf daha,
  "Daha öncelerde bu çoğunluğun önemini gördük" diyerek yıllardır çaldıkları oyla seçim kazandıklarını belirtmiştir. pusulalar halkın değil sizin elinizde diyor, çalın çalabildiģiniz kadar.. Hep yaptığınız gibi çalın diyor.

  pek gizlilik ifşası gibi bir durum yok. Bu dedikleri kağıt üstünde sıradan bir konuşma, anlayacak olana bırakılmış sadece.

  Edit: dahası da eklenir de yarına kaldi.
  10 -1 ... md house
 7. 7.
  gizli değildir. hdp'nin zaten baraj sorunu yok ve yüzde 12 civarında oyu var. buradaki amaç rte yine tiyatro oynuyor, o işleri çok iyi bilir bu kasımpaşalı moruk, sonrasında ak troller videoyu sosyal medyada yaymış. amaç özellikle chp'li olmasına rağmen kürtlere yakın kesimin oyunu hdp'ye vermesi sağlanarak millet ittifakını zayıflatmaktır.
  ayrıca hdp ikinci turda akp ile işbirliği yapabilir. akp'nin yeni reklam filmi bunu gösteriyor. hdp ise rafa kaldırılan çözüm süreci ve açılım tekrar gündeme gelirse akp ile tekrar masaya oturacaklarını beyan ettiler. britanya'da akp ne görüştü bilmiyoruz ama katar'da kürdistan neden kurulmalıdır konferansı düzenleyen 3 kürt asıllı akp kurmayı yine oradaydı.
  yani seçimleri akp kazanırsa zaten hdp'ye ihtiyacı var çünkü federasyon sistemi tartışmaları başlayacaktır ve hdp masada olmadan yeni kurulacak federe devletin bir geçerliliği olmaz.
  açıkçası bu insanlar vatan haini, üç kuruş için bunların peşinden gidenlerin hepsi de ultra salak.
  2 -2 ... kavunvebira
 8. 8.
  "Sandıkların başında en erken olmak ve başlamadan bitirmek" bu ne demek yahu.

  Ayrıca ilk turda meclis çoğunluğunu alamayacağını bildiği için hdp seçmenine ağırlık verilsin diyor. Baraj altı bırakırsa 80 milletvekili kapacak ve 2.tur başkanlık seçiminde ne dalavere çevireceği de meçhul.
  2 ... atlant isten gelenadam
 9. 9.
  Daha markaja almak ne demek bilmeyen beyinsizler var, ulan google bari yaz da oku. keşke umumhane helası mahsulu olmasaydıniz..

  Neyse. seve seve olmazsa, sike sike gideceksiniz çomarlar. Kavalcınızın miladı doldu.
  7 ... md house
 10. 10.
  Videoyu başından sonuna izledim. Partisinin kazanması için yapılması gerekeni söylüyor. Yasal olmayan bir şey söylemiyor.
  1 -5 ... kapadok