bugün

yazılarını severek okuduğum, ama bir türlü msnini vermeyen yazardır. hayır o kadar özel mesaj atıyorum, bari "yok vermicem msni falan" de. (bkz: kendini beğenmiş)
sayelerinde güzel yazılar okuduğumuz şahıslar..
yalarım gizeminizi denilesi yazarlar.
gizemli yazar gibi gözüken, aslında olamayan yazarlardır. çünkü şahsın son oylananlar sayfasına girildiğinde online yazısını görüp bu nasıl gizemlilik denilesi yazarlardır. * * *
şu an sözlük semalarında 2 adet oldukları farkedilmiş, ajan uçakları yerlerini tespit etmiş ve hemen olay yerine gidiyorlar dediğim alacakaranlık yazar gurubu.
gizemli okur olarak değiştirilmesi gereken bıdı çünkü bu kişi sadece gizemli gizemli okuyabilir ama yazdığı anda butun gizemi ortadan kalkar.
gereksiz yazardır.
(bkz: sivil polis)
birden fazla üyeliği aynı isimle olan değişik bir "yazar mı desem" dediğim üye.
online listesinde gizemli gözükse de yazarin isminin üstüne tiklayinca cikan ekranda online gözüken yazar..**
(bkz: phantom of the opera)
(bkz: bbg)
an itibariyle 7 tane febeşli yazarın içinde bulunduğu durumdur.

(bkz: herşeyi bilen adam)
gizlice kendini belli etmeyerek entry giren yazar. bu ben de olabilirim veya sen de olabilirsin.
onları sevin, koruyun. onlarsız olabiliriz yarın.
yeni bir yazar arkadaşımız, hoşgelmiş.
olağan üstü bir şüpheli.
an itibariyle; manson, dopdop, hidrojen, baybars, hasnicktir, scarface, akrep ve eqin tarafından oluşan, ben bu entry'i girince hiç bir gizemi kalmayan yazar türü.
not: ben gizemli olmadım, çünkü beşiktaş'lıyım. *

(bkz: gizemli yazarlari desifre eden besiktasli yazar)
sözlükte bot olduğunu düşündüğüm, şu an kendisinden 1 adet bulunan yazarımsı.
bunlar niye hiç çaylak olmuyor dediğim yazarlardır.
ben butonuna basıp ismi yazıldığında birinci nesil yazar olduğu anlaşılan çakma nick.
ayrıca bir de sürekli offline gözüküyor, bozuluyorum.
(bkz: encarta ya titreşim gönderen insan modeli)
aslında hatun olduğu halde göze batmamak için abidik nickler seçen yazardır diyesim geldi.
(bkz: o kişi bir gün siz de olabilirsiniz)
(bkz: çıkmaz demeyin şansınızı deneyin)
saman altından su yürüten yazar.
gizemli yazar, bunu okuyosan topsun oğlum.. dediğim yazarımsı.
güncel Önemli Başlıklar