bugün

tv yazarı, odtü sosyoloji mezunu, çok kültürlü ve bilgili bir kadın. onu ilk 'televizyon gazetesi' isimli internet sitesinde dizi yazıları yazarken tanımıştım, cok güzel ve doğru yazılara imza atıyordu. devamlı yazılarını takip etmeye başladım, artık okuyucularından biriydim. velhasıl sonra twitter adresini buldum, takip etmeye başladım, neredeyse her görüşüne katıldığımı farkettim. arada siyasi yazıyor, arada dinleyip beğendiği şarkıları tavsiye ediyor, bazen de film önerisinde bulunuyor. mesela heaven ismli filmi onun sayesinde izledim, yani gizem hanım beğendiyse, kesin güzel filmdir dedim, izledim ve gerçekten harika film olduğunu gördüm. bir diğer tavsiye ettiği film ise y u mama tambien isimli filmdi, onu izlemiştim ama zamanında. demem o ki, film ve müzik zevklerimiz neredeyse aynı kendisiyle. ha, ben ferhat göçer müziğini de seviyorum ama, gizem hanım beğenmiyor o müziği, yani istisnalar da var tabi ki. şimdilerde kendine ait blogunda ve dipnot tablette yazıyor. velhasıl, yazılarını keyifle takip etmeye devam edeceğim, kendisine hayatının her alanında başarılar ve mutluluklar diliyorum...