bugün

bu kızı türkiye güzeli seçen jürinin gözüne mil mi çekmişler yarışmadan önce amk?

lan resmen rezillik.

ülkenin güzellik konusundaki çıtasına bakar mısın?

bir de uluslararası yarışmalara gönderdiler "aha ülkedeki en güzel kız bu" diye.

püü.
2010 türkiye güzeliymiş.. 2010da kimse ktılmadı mı miss turkey e anlamadım ki.. gerçi fotolara baktım da o dönemde vücudu güzelmiş gerçekten..
Evet daş gibi karıymış.

Tanım. Bir survivor yarışmacısı.
erkekler damlanın sinsiliğini görsünler artık diye yakaran yarışmacı. asıl sinsiler erkekler canım, sen uzaktan göremiyorsun sanırım.
Miss turkey de Serenay ın önünde birinci olupta gönüllüler takımında yarışan survivor yarışmacısı.
az önce acun tarafından övülen (bkz: survivor 2016) gönüllüler yarışmacısı. bakalım övgü puan olarak dönecek mi?
ben haklı haksız karışmam adanızı etkilemek istemem ayaklarıyla düne kadar şov yapan acunun öve öve bitiremediği iki yüzlü yarışmacı. yaptığı saygısızlıkları unutmadık. favori bi kişi değil. acun da kurtaramaz üç haftaya gider.
ismini nedense " gizem mamuş" diye telaffuz edesim gelen, nasıl türkiye güzeli seçildiğini anlayamadığım, gönüllüler takımında güvendiği dağlara kar yağacak survivor 2016 yarışmacısı.
mıymıy memiç sen aç olduğun için ben seviniyorum hatta şimdi bi burger söylüyorum hahahaha.

sen anca insanları dolduruşa getir o uykudan uyanmış bakışlarınla.
survivordaki iblis. böyle yarışmaları genelde s.kime takmayan biriyimdir lakin bu kadındaki sinsilik, karakterindeki vıcık vıcık tavırlar beni fazlasıyla rahatsız ediyor. hayatımda ilk kez tv başındaki birinden bu kadar tiksindim. bu kadın konuşunca sesi kısıyorum yemin ederim. derdimi s.keyim sözlük, bu kadından nefret ediyorum.
Evli bi adamın sevgilisi olduğu söyleniyor.
görsel
Fiziği iyi olan bir yarışmacı. Evet.
Memiçleri küçük olan survivor yarismacisi.
KERiMOĞLU TARAFINDAN HALLAÇ PAMUĞUNA ÇEVRiLMiŞ BAYıK SURATLI BECERiKSiZ TiP.

OYUN SONUNDA KERiMOĞLU TARAFINDAN DOSTANE UZATILAN ''TEBRiKLER'' ELiNE DE hırsı YÜZÜNDEN VURAN TUHAF iNSAN.
AKABiNDE '' NiYE KAYBEDiNCE DE ELiNi UZATMADIN , HEP KAZANINCA UZATIYORSUN '' DiYEN YARIM AKILLI. SEN KAZANINCA DA UZATMADIN. ZATEN 3 OYUN OYNANDI. GERÇEKTEN iQ DERECESi AYAKKABI NUMARASINDAN DAHA KÜÇÜK.

SURATINDAKi BOK KOKLAMIŞ GiBi Bi iFADEYLE GÖZ ZEVKiMi BOZMASI DA CABASI.

Bi KAÇ HAFTAYA Gi DE CEK SiN MIYMIY MEMÜÇ.
yorumlarda türkiye güzeli olduğunu duyup şaşıp kaldığım kişidir, kim bunu güzel seçti lan, bunu güzel seçen adamın ehliyetini elinden alırım, ayrıca bir kadın bukadarmı antipatik olur.
kendisine gizemden ziyade

--spoiler--
memiç
--spoiler--

denilmektedir.
doğal haliyle çok daha güzel hatun kişisi. allah kısmetini açık etsin.
yeminle şimdi öğreniyorum türkiye güzeli olduğunu ve hemen biletimi alıp ülkeyi terk ediyorum.
makyajsız haliyle bile nice manken geÇinenlerden daha güzel olan kişi.
gerçekten türkiye güzeli olması ülkeden nefret etme sebebi. Ondan daha güzel 500.000 kız bulunur ülkede. Ancak tabii ki bu yapabilsem memiçlerini emiçlemeyeceğim anlamına gelmiyor.
bu kadının türkiye güzeli seçildiği yerde benim kainat güzeli seçilmem gerekiyor bence.
güzelliğini çekemeyenlere;
(bkz: sanki sen dünya güzelisin)
sesi de pek güzelmiş dedirten survivor yarışmacısi. yarışmada da başarılı kendisi.
sinsirella(damla)dan daha karakterli bir kız.
kese kağıdı ve sex ilişkisini akıllara getirmiştir.
güncel Önemli Başlıklar