1. 1.
  facebookta dolanıp duran bir video dolayısı ile tanıdığım, şarkı söyleyen hatun. ses güzel kendi de güzel * , bir dizi operasyondan sonra * başarılı bir şarkıcı olabilir.

  ama şu var ki dili ingilizceye daha yatkın, daha akıcı, şebnem ferahın bugününü beğendim diyemem.

  bir de fazla şakıyor. tsmciler gibi.

  http://www.gizemgunes.com
  -1 ... supertavuk
 2. 2.
  yeni youtube yıldızımız.
  baba ben de ünlü olacam iznin olursa.
  -1 ... fabala
 3. 3.
  bu hafta itibari ile beyaz show'da izleyeceğimiz youtube güzeli ve ünlüsü olan güzel hatun kişisidir. albüm habercisi olabilir bu, beğenerek izleriz bizde.
  ... cremotorium
 4. 4.
  sesi hoş bi bayandır. ipek erdem'e acaayip benzemektedir.
  ... epikoloji
 5. 5.
  youtube'da denk geldim az evvel bi videosuna sanırım baya meşhur biri net aleminde sesi güzel şu videodaki performansına da hayran kaldım,

  https://video.uludagsozluk.com/v/gizem-güneş-7387/

  &feature=related

  ayrıca çok da güzel olduğunu düşünüyorum. şimdi bi özel mesaj gelse ben gizem güneş teşekkür ederim diye çok mutlu olurdum * *
  -1 ... titoslavija
 6. 6.
  Ses tonu oldukça güzel olan bayandır yalnız uzunca bir süredir yeni videolar paylaşmamaktadır.
  ... tamsurum
 7. 7.
  https://video.uludagsozluk.com/v/gizem-güneş-38116/

  &feature=related
  1 -1 ... no soporto el rap
 8. 8.
  Ulusal Kanal'da zannedersem gece raporu adlı programı sunarken denk geldiğim hatun kişi, benim için ilginç bir tesadüf oldu gördüğüm kadarıyla haber programı sunuculuğunu başarıyla gerçekleştiriyor, ara sıra stüdyoya girip kar amacı gütmeden parça kaydedip benim gibi hayranları için yayınlasa hiç fena olmaz diye düşünüyorum. Gelgelelim fena halde ulusalcı olması şaşırtıp bir noktada üzmüştür imkanım olsa yakın dönemde 4-5 senemi siyaset bilimi üzerine kısmen çalışmış biri olarak kendisiyle kemalizm, ulusalcılık, sosyalizm, materyalizm gibi konular üzerine tartışmak isterdim. Belkide fena halde tokatlanırım.
  ... tamsurum