1. 1.
    ben bir erkek olarak acayip dar giysem, yer yer dekolteler bıraksam buna kimse moda demez.
    sapık olurum.

karılar götünün yarısını açsa moda denir,
    istediği gibi giyinir zihniyetini düzelt denir.

mesela meme dekoltesi. ucu görünmediği sürece ne kadar açarsan aç, karılar sapık olmaz.

e ben de şeyimin ucunu kapatayım gerisini salayım meydana.
    moda olsun. öyle olmuyor mu?

sonuçta meme dendiğinde artık besleyici değil seksüel bir obje canlanıyor gözlerde.

çifte standart var. herkes düzgün giyinsin kardeşim.
    evet hala meme ve göt görmeyi sevmeyen insanlar da var hayatta.
    rahatsız oluyoruz kardeşim.
    16 -8 ... biyrunefenim
  2. 2.
    Artık karışmayın gözünüzle, dilinizle vs. Herkes istediğini giysin!

giyinmenin bir adabı vardır
    7 -7 ... cicekli siirler bayim
  3. 3.
    ben de onu diyorum. şeyimi açıp gezeyim.
    siz zihniyetinizi düzeltin?

nasıl fikir.
    6 -1 ... biyrunefenim
  4. 4.
    valla batı avrupa kadınları nerede ne giyileceğini gayet iyi bilirler, kimsenin kendilerine karışmasına izin vermezler, karışanın eline çıkış belgesini derhal verirler.

öyle bi adap dersi için afgan kadınları, pakistan kadınları, bazı bölgelerde arap kadınları daha uygun olur, diye düşünüyorum.

ama bi alman kadınına bi fransız kadınına bu dekolteyi giyme dersen, ve o da buna uyarsa, o da sana başka yaptırımlar uygular, ve seni hayatından bezdirir- öyle şeyleri kadınlar çok iyi becerir. o yüzden sen de bunu bilir ona göre davranırsın.

her kadın bir erkekten "adap dersi" almak istemez. sen onu öyle kabul edemiyorsan, hadi şekerim yolun açık olsun, şeklinde kibarca kovulursun.
    2 -2 ... paganviodio
  5. 5.
    herkes kendi adabına göre giyinir.
    2 ... monk of monkmountain
  6. 6.
    Erkek vucudu, kadın vucudu gibi kıvrimli ve estetik olmadigi icin oluyor hep bunlar.
    2 -1 ... cavaceylan
  7. 7.
    giyinmenin adabı vardır. adab, türk dil kurumuna köre töre ve yol yordam olarak tanımlanmıştır. ancak bu törenin, cinayetlere kadar indirgenerek, anlamının başkalaşması, ucuzlaması söz konusu olduğundan biz, adabı yol yordam olarak kabul edelim.

buradan hareketle de giyinmenin adabının, namusla alakası olmadığını söylemek gerekir. en basit haliyle, giyinmenin yolu, yordamı nedir? bir sahil kenarında mini etek giymek, bence gayet makuldür. başka hiçbir yerde giyilmez anlamı çıkmamalı.

giyinmekte aslolan ise, en azından bana göre, estetiktir. söz gelimi, derin bir göğüs dekoltesi yerine, daha makul bir göğüs dekoltesi bence her zaman daha estetik, daha şık ve daha tahrik edici.

peki kutay nereye varmak istiyor ne yapmaya çalışıyorsun? basit. yalarım. barzoluğuma, en fazla 3 paragraf dur diyebildim.
    1 -2 ... hergele kutay
  8. 8.
    kendi kadınının kapatan bir erkek, başı açık kadınların olduğu bir mekana girmemeli.
    yok eğer kadın kendisi kapanıyorsa o özgürlüktür işte.
    -1 ... importer
  9. 9.
    Neden diğer insanların hayatı sizi bu kadar ilgilendiriyor ? Neden diğer insanların hayatına karısma hakkiniz oldugunu dusunuyorsunuz ?
    Rahatsiz oldugunuz ve dogru bulmadiginiz seylere bakmamayi, gitmemeyi ogrenememis olmaniz hala daha olgunlasamadiginizin bir gostergesi olsa gerek. Gormek istemediginiz seyleri gormek istemediginize dair kendinizi ikna ederseniz zaten o andan sonra dikkatinizi cekmeyecektir. Ama siz illa gorecegim, bakacagim seklinde aranirsaniz ucan kus bile size farkli gelir.
    3 -2 ... erised
  10. 10.
    giyinmenin bir adabı yoktur.

erkek bakmamayı, sarkıntılık etmemeyi, sapıklık yapmamayı öğrenecek. kimin neyi nasıl nerede ne zaman giyeceği yalnızca kendisini ilgilendirir.
    4 -3 ... orta gerilim kablo