bugün

aslı giyinme kabinine gizli kamera yerleştiren mağaza sahipleri olacaktı ama malum karakter sınırı.
zaten herkesin genel paranoyasıdır bu giyinme kabinlerindeki olası gizli kamera. ben mesela önce her yeri bi kontrol ederim o yüzden kırk saatte çıkmam benle alışverişe gelen de ağaç olur.
neyse artık bu paranoya olmaktan çıkmış gerçek olmuş efenim. teoride öğretmen olup atanamayan bi ev kızı olarak en iyi arkadaşım annemle inci ertuğrul izlerken gördüm. adam çıktı mağazalar istiyor biz de giyinme kabinlerine kamera yerleştiriyoruz diye.
anam inanamadım. toplaşmış 5 çayı teyzeleri gibi "anaaa... tüh tüh.... yazıklağaar olsun.. terbiyesizler.." gibi tepkiler verdim. 5 çayı teyzelerinden farklı olarak " hasktr bneler" de dedim gerçi.
yani başımıza taş yağacak efenim. bu ne saygısızlıktır, bu ne röntgenciliktir.ayıp bir davranıştır.
internette videoları bile mevcut olan şerefsizlik örneği. bir benzeri de bayanlar tuvaletinde yere gizlice monte edilmiş gizli kameralar ile yapılmaktadır artık nereye saklıyorlarsa kimse anlamıyor ve gayet doğal olarak işini görüyor sonrada evrensel abazanlar bunları izleyip izleyip tatmin oluyor.
ingilizcesi "voyerism " türkçesi "röntgencilik" olan sapık bir eylem biçiminin mağaza kabinlerinde uygulanması.

önce kameralı kabin e zebellah gibi bir izbandutu sokup, meraklısına hakettiği show sunulup, bilahare bu şova kamerayı koyan kişiliğin odasında reality show olarak devam edilmesi uygun olur.
sapıklık.
gizli saklı dikizlemektir. ayıptır, günahtır.
Sapık=ergen bir erkek çalışanın yapabileceği eylem. Güzel bir kadınların en büyük sorunu.