bugün

mavinin tonlarını severim. takım elbiselerde lacivert ile beyaz, füme ile mavinin çok güzel bir uyum yakaladığını düşünüyorum.spor giyimde ise krem ile bordo , lacivert ile beyaz hoş durur. siyah ise apayrı bir dünyadır içine düşen çıkamaz.
kişinin cilt alt tonuna göre belirlemesi gereken renkler ve tonlardır.
Siyah, Beyaz, gri, lacivert.
Şunların dışına çıkmıyorum ne yazık ki.
Siyah simsiyah. Sadece ceketlerimde renk tonu olur.

Edit: örn şu an siyah tişört, tayt, bot, çantam ve siyah-beyaz-kahverenginden oluşan bir kazayağı ceketim var. Teşekkürler.
siyah, siyah, beyaz, siyah, siyah, kopkoyu lacivert, beyaz, siyah... daha çok siyah!

edit: siyah demiş miydim?
şunu farkettim açık renkler bana yakışmıyor. koyu renkler özelliklede siyah renk. tercihim genellikle artık siyahtan yana yapıyorum. sadece yazlıklarda açık renk tercih ediyorum.
Beyazdır. Kıyafet sadedir, renk dikkat çekmez yüzüm ile ön plana çıkarım. Veya bordodur, seviyorum. Çekici ve asil duruyor.
tarçın rengi kazak ve sweatshirtler. üstüne antrasit veya siyah kot ceket.

beyaz ve siyah tişört beyaz tişörtün üstüne açık mavi kot ceket.

antrasit kot pantolon.

ha birde kapüşonlu bordo sweatshirt.

ve siyah sweatshirtlerin yeri bende ayrıdır.
hayatım gibi simsiyah giyiniyorum .
Yazın çok renkli giymeyi seviyorum ama kışın bordo, lacivert ve yeşil; başka bir şey söz konusu dahi olamaz.
Mavi tabiki.
Ne giysem yakıştığı için kafama göre takılıyorum. Asfjk. Genelde koyu renk tabii. Kahverengi ve hardal (sarı tonları) hariç tüm renkler.
Siyan siyah siyah siyah, mai,srı, siyah, silah, siyah, silah.
Her zaman siyah. Bütün kıyafetlerim siyah olsun üç kuruş fazla olsun.
Rengarenk. Tek bir renge sadık kalacak kadar uzun degil hayat.
aslında erkeklerde renkli giyinebilir ama çok açık renkler erkeklere pek yakışmıyor. o yüzden ana rengin muadili renkler tercih ediyorum ben

mesela

pembe yerine gül kurusu rengi.
kırmızı yerine bordo.
açık yeşil yerine haki renk.
cırtlak sarısı yerine hardal veya camel rengi.

yine mavi için indigo beyaz tonları için ekru,

özellikle jean lerde koyu siyah yerine taşlanmış antrasit renkler.

her zaman erkeği daha seksi gösterir.