bugün

corona normalleşme sürecine girip de yeni sezon ürünler patır patır piyasaya sürülünce aniden karşılaşılan manzara. işbu entry'e en kısa zamanda edit gelecek ancak boktan gömleklerin pantolonların fiyatları 3 haneli rakamlara ulaşmış. bir de bunun mantosu ayakkabısı var. fahriye evcen'in ihya ettiği mağazaya geçen hafta girdiğimde bir manto'nun etiketinin 300 küsur lira olduğunu görünce "bu ne amk araba mı alıyoruz" dedim maskenin altından dıfjsldıf.
bu arada malum marka kaliteyi iyice düşürmüş, kazaklar kazık gibi, gömlekler kağıt gibi ama fiyatların 3 hanelere gelmesine daha birkaç ay var gibi görünüyor.
Çay içmiyoruz çay.
ben standart bir erkek olarak senede bir giyecek bir şeyler almak için mağazalara gidip topluca ne ihtiyacım varsa alır sene boyunca bir daha ihtiyaç duymam. az önce cevahir alışveriş merkezinde dolaştığım mağazalarda gördüğüm fiyatlar karşısında şu an gerçekten şoktayım. sonunda merak edip herkesin ucuz olarak bildiği mağzalara girdim ancak orada da durum farklı değil. param olmadığından değil bu fahiş fiyatlara değmeyeceğinden hiçbir şey almadan çıktım. araplar torba torba alışveriş yaparken ben de elim boş eve döndüm.
güncel Önemli Başlıklar