1. ?.
  çığlıklarınızla apartmanı uyandırmak demektir.
  2 ... karin
 2. ?.
  adana ve bilimum güney illerinde karafatma dahil birçok börtü-böcük çıkar ayakkabı içlerinden. doğal karşılanan bir vakadır.
  vakt-i zamanında ayakkabılığı evin dışında bulunan bir haneyi terk ettiğimde, ayakkabılığa asılı olan "dikkat böcek çıkabilir! silkelemeden giyme!" uyarısını gördüğüm gün edindiydim bu bilgiyi de.. unutmam, unutamam...
  4 ... kuzgun
 3. 1.
  'ya çıkmasaydı?' diye sorulması gereken hadise.
  -1 ... n o s
 4. 2.
  giyilen ayakkabıda 'bi çiyan çıkması' değildir.
  ... afferim seni
 5. 3.
  bahçe katında oturanlar için son derece normal bir durumdur. çözüm olarak ayakkabı ters çevrilip silkelenir. böceklerin çok olduğu yerlerde yaşayanlar için sadece ayakkabıyı silkelemek yetmez; yatmadan önce yatağın içini kontrol etmek, giymeden önce kıyafetleri çırpmak ve sık sık dolap temizlemek de rutinler arasına katılmalıdır.
  1 ... gezegenin kamburu
 6. 4.
  Bir daha çıkacağı anlamına gelir.
  Karafatmalar arkalarında kimyasal bir sıvı bırakırlar. Daha sonra olay mahaline gelen diğerleri de bu koku sayesinde onun geçtiği yollardan geçer ve tabiki ayakkabının içine sünmiş kokuyu da duyacaklarından hooppp...
  ... isvicreli bilim adami
 7. 5.
  karafatmanın ezilmesi sonucu çoraba, ayakkabıya ve ayağa bulaşması. birdaha ömür boyu içini kontrol etmeden ayak kabı giymeme sebebidir.
  ... crack92