bugün

birdaha o şeyi giymeme sebebidir.
bu gün başıma gelen durumdur. o canım boleromdan okulumdan bir kızda gördüğüm an beynimden vurulmuşa döndüm *. bana daha çok yakışıyor di mi dedim kendime. içimde ki ses bilmiyorum dedi. içimde ki sesle bu konuyu tartıştıktan sonra. kızcağızın bana bakıp devrikcumleee dediğini duydum. üstümdekine bakıp güldü, bende ona karşı aynısını yaptım. pek farkedilmedi bu benzer halimiz, umarım bir daha olmaz.
erkekler için pek bi sorun olmasa da, kadınlar için büyük bir sorundur.
beyne kan sıçramasını sağlayan ve çevredeki tanıdık tanımadık herkese; " bende daha güzel durmuş dimi?" sorusunu yöneltme isteğini belirten durumdur.
bir daha giyme isteği kalmama duygusu uyandıran ve soğutan can sıkıcı bir olay.
sinir olmama sebeptir. genelde bu gibi durumlarda'kızılaydan mı dağıttılar'diye espri yapılır.
Zerre umrumda olmayan hatta gün boyu geyiğini yaptığım durumdur. Ne olacak yani, iki kişi aynı yerden alışveriş yapmış olabilir ki gayet normal bir durum bence.
kafaya takılmaması gereken durumdur.
tuhaf bir ruhsal durum.
internetten alışveriş yapmaya iten yegane neden.
her yönden olduğu gibi alışveriş yönünden de kısır bir şehirde yaşıyorum, dükkanın birinden aldığım bir çizmeyi, çalıştığım iş yerinde benden başka üç kişide gördüm. babetlerden hiç bahsetmiyorum bile.
sonra vay efendim markafoniye çok giriyomuşum, maaşımı trendyola yatırıyomuşum.
burda bi cevahir, bi ankamall vardı da ben mi gitmiyorum?
giyilen kıyafete karşı soğuma hissi oluşturur. pişti olmak hoş olmuyor vesselam.
giyecek tek bir kıyafeti bile bulamayanlar düşünüldüğünde zerre kadar önem arz etmeyen durumdur.
(bkz: pişti)
(bkz: önemli olan kime yakıştığıdır tamam mı) halk arasında pişti denilen durum.
yakın bir çevredeyse eğer, imha edilmekten başka çaresi kalmayan giysi. tabii yakmayın yani. verin birisine hayrınız dokunsun.
baskasinin üzerinde görseniz de görmesenide o kiyafetten baskalari da giyiyor.. ne yani hepiniz mi vakko'dan giyiniyorsunuz? hepinizin terzisi mi var görmeniz bi'seyi degistirmez o kiyafetler birtek sizin icin üretilmiyor bencil olmayin paylasmayi bilin isterse tüm dünya ile ayni kiyafeti giyeyim hic etkilemez beni birkac gün evveli ayagimdaki ayakkabinin aynisini bir erkekte görmüstüm ayagina bakip güldügümü gördü o da güldü ne var yani dünyanin sonu mu?*
Eğer bunu gören bir kızsa , öncelikle hevesi kaçar hayattan soğur. Ve bir sonraki işi ise o kıyafeti yok etmektir.
çağımızın kaçınılmaz tesadüfüdür. hepimiz hazır yapılmış kıyafetleri giyiyoruz ve hepsi fabrika çıkışlı. yani seri üretimde birbirinin aynısı binlerce ürün çıkıyor. bilmem anlatabildim mi?
okuldaysa eğer sorunları artar.
bazı kıskancın başkanı dişileri çileden çıkarıp garip hareketlere ya da yorumlara gark eden fenomen.
waikiki'den alışveriş yapan kişinin sık sık karşılaşacağı moral bozucu durum.
Moral bozucu değildir her zaman.

6 7 sene önce otobüste gidiyorum. Bi kadın geldi tam arkama oturdu. Üstündeki body de benimkinin aynısı.
Bi kadındaki duruşuna baktim bi kendiminkine, çok beğenmiştim o zaman böyle bi durumu yaşamış olmayı.
büyük çoğunluğumuz hazır giyim kullandığımız için dert etmemek gerekir. biliyoruz ki aynı ücreti veren herkes satın alabilir.
eğer sizde diğer normal insanlar gibi orta direk mağazalardan aliş veriş yapiyorsani normaldir. gerci suanda herkesin kendi tarzini yaratabileck kadar magaza ve çeşit var.
birçok şehirde lcw mağazalarından alışveriş yapan insanları görünce türkiye'de milletin yüzde 30'u 40'ı buradan alışveriş yapıyor diye düşünüyor insan. yinede istanbul gibi büyük bir şehirde giydiğin bir giysiyi çok seyrek insanların üzerinde görüyorsun.
güncel Önemli Başlıklar