1. 1.
    kısaca giuliano olarak tanınan brezilyalı hücum oyuncusu. internacional'de forma giyiyor. kendisini yakın zamanda avrupa'da görebiliriz.
    ... bleedingmoon
  2. 2.
    kendisini parlak bir geleceğin beklediği brezilyalı genç yetenek.
    ... terellelli
  3. 3.
    1990 doğumlu brezilyalı hücumcu orta saha oyuncusu. ukrayna ligi nin en önemli yıldızlarından birisidir. konoplyanka , kalinic , lastuvka ve ruslan rotan ile beraber dnipro takımını taşıyan oyunculardan birisidir. ileride avrupa nın büyük liglerinde mesela la liga ya da serie a da bir takımın formasını giyebilir. 5 kez de brezilya a milli takım formasını giymişliği vardır.
    ... liverpoolmlt
  4. 4.
    Adı fenerbahçeyle geçen süper bir 10 numaradır.2018 dünya kupası öncesi düzenli oynayabileceği bir takımda şans bulmak istiyor o yüzden zenitte sıkıntılı bir dönem geçiriyor.manciniyle papaz olmuşlar.eğer bu arkadaş hele ki 6 milyon a falan gelirse yılın transferi olur.çok teknik bir oyuncu değil ama güçlü zeki paslarıyla çok can yakacak bir isim.geçen sezon 42 maçta 17 gol 13 asist gibi hayvani bir performans sergilemiştir.ayrıca alexin fenere geldiği yaşta ve kendisi de alex reis gibi coritiba lıdır.hemşeriler yani illa ki havasından suyundan bu arkadaşta bir şey kapmıştır.bizimkilerde onu alacak vizyonu pek görmüyorum ama yinede burada dursun diye bunları yazıyorum.umarım aziz bizi yanıltır.
    2 ... ravelli italyan olan
  5. 5.
    giuliano victor de paula

fenerbahçe'nin yeni transferi!
    https://www.haberler.com/...-giuliano-9914394-haberi/
    ... jimmy tudeski
  6. 6.
    fenerbahçemizin yeni 10 numarası. tabiri caizse 10 numara bi topçudur kendisi. o yıllardır yolunu gözlediğimiz, hasretini çektiğimiz 10 numara olabilir kendisi.

geçen yıl avrupa liginde 8 maçta 8 gol 6 asist şeklinde akıllara durgunluk veren bir istatistiği var. 38 maçta 30 gole katkı da bulundu zenit formasıyla.

hacı 8 maç 8 gol 6 asist ne be aq. şaka mı bu ? bide 6m avro imiş bonservisi. göz yaşlarımı tutamıyorum bu adamı biz nasıl alabildik. hayırlı olsun fenerbahçemize. bu sezon ligi yakacak bu herif dediydi dersiniz.
    3 ... mike ehrmantraut
  7. 7.
    transfer haberi doğruysa, işte doğru transfer buna denir, bu adam futbol değil bandtan sayı alan bilardocu gibi, forvetlere çok gol attırır.
    2 ... mukukulu
  8. 8.
    Asla bir 10 numara olmayan futbolcu. Emre ile hele hele Alex ile uzaktan yakından hiçbir benzerliği olmayan futbolcu. Daha ziyade sağ ve sol iç bölgede oynuyor.

Teknik, yumuşaklık, ara pası, dripling, çalım, uzaktan şut, havadan pas kesinlikle yok bu adamda. Oyuncuyla ilgili tek olumlu veri Zenit istatistiği. Hatırlatmak gerekirse guiza ve holmen i de istatistik sonucu almıştık.

Hele bir fiziği var evlere şenlik. Tam pehlivan olacak kıvamda.Kütük gibi. Bir brezilyalı ancak bu kadar kalas olur. Koşamıyor.

Bir Fenerbahçe aşığı olarak söylüyorum almayın bu adamı, taraftarı çıldırtır bu adam demedi demeyin. Bana kızanlara sesleniyorum inşallah siz haklı çıkarsınız ama zaman kimin haklı çıktığını gösterecek.
    3 -3 ... marmara66
  9. 9.
    10 numara ile alakası yok.

alexi düşünün. topa vururken veya pas verirken ki vücut eğilimini, o ayağının yumuşaklığını falan. bunda o yok işte. vücudu kalas gibi. topa vururken falan belli oluyor o.

bu tam 8,5 numara dedikleri topçu tipi.
    2 -2 ... forza antalyaspor
  10. 10.
    Yerinde bir transfer olmuştur. Fenerbahçe'nin ve Fenerbahçelilerin bu transfere gerçekten ihtiyacı vardı. insanlar mutluluktan ağlıyordur hala.
    Ama beklediğimiz gibi medyanın her türlü karalaması devam ediyor çünkü transferi Fenerbahçe yaptı...
    1 ... uykusuz vatandas