bugün

Büyük ihtimalle sevgilisi tarafından yeni terkedilmiş insandır.
yalnız ve asosyal değilim izlenimini vermek isteyen kişidir bu kişi. cümlesine @ ile başlamayıda asla ihmal etmez.
(bkz: @fransız sokağı)
(bkz: @starbaucks)
starbucks kafede oturmaktayım.
(bunu 15 kişi beğendi)

şehir parkında bulunmaktayım.
(bunu 15 kişi beğendi)

şehir parkının yanındaki duvarda oturmaktayım.
(bunu 15 kişi beğendi)

şehir parkının yanındaki duvarın yanındaki bankta oturmaktayım.
(bunu 15 kişi beğendi)

şehir parkının yanındaki duvarın yanındaki bankın yanındaki çocuğun üstünde oturmaktayım...
(bunu 200 kişi beğendi)

görüldüğü üzere durum bundan ibarettir. facebook manyağı, kapitalistliğinden habersiz zavallı gençlerin pençesine düştüğü durumdur. bir an önce toplum ve kültürel bilinci yükseltme ve yaşatma derneğine mensup şahıslar tarafından bu kişilere bir an önce el atılmalıdır(fesatlık yapma). hayata döndürülmeleri için herkesin el ele vermesi gerekmektedir.
tuvalete gitmesiyle facebook çok zor anlar yaşar.
gittiği yerler bizim ilgi alanımızda olmayan kişidir.
örnek:
@tuvaletteym
(bkz: sıçıyom)
görgüsüzün tekidir. anasının .mına kadar yolu var afedersin. siktirsin gitsin nereye gidecekse.
gezgindir.
"sıçarken akrobatik hareketler yapıyorum" (05:25)
(258 kişi begenmekten vazgeçti, gitti onlarda sıçtı)
liseli ergendir. * özentiliktir. görmemezliktir. ilk defa liseliyi hedef aldım kendim de olmama rağmen ama ben böyle değilim. susulması gerekir çünkü o ergendir. *
twitterdan haberi olmayan kişidir. facebook a yazmanın bi b.ku kalmadı artık. git twitle ne halt ediyorsan.
(bkz: içine navigasyon cihazı kaçmış insan)
öyle ki bazılarının duvarları derlense seyahatname örneği olur.
gece saat üçte kız kulesini izlemek de pek güzelmiş (iks de). Yorumsuz.
twitter'den haberi olmayan kişidir ve bu tipler genelde 10 dakikada bir durum güncellerler.arkadaş listenizde böyle tipler varsa çıkarmanız tavsiyemdir.
kişiliği oturmamış aaa bakın ben ne yapıyorum nerelere gidiyorm mesajı veren şahsiyet.

durum1: tarkan konserine hazırlık.
durum2: tarkan konseri için yola koyulmaca.
durum3: sabırsızlıkla tarkanı beklemece.
durum4: evet evet tarkan çıktı yuppi.
durum5: tarkan en sevdiğim şarkıyı söylerken ona eşlik etmece.
durum6: konser çok güzeldi demi?
durum7: konserden dönmece.
durum8: yemek yemece.
durum9: yataktayım herkese iyi geceler şimdi yatmaca vakti.
Ergen desem değil yetişkin desem değil. Sen kimsin arkadaş.
dikkat çekmek yahut kalıcı olmayı yanlış öğrenen kişidir ki tez elden kalıcı olmanın kalıcılıkl alakası öğretilmeli, hala dikkat çekme ihtiyacı içinde ise kendi haline büyümeye bırakılmalıdır...
face de değil de twitte bu durumu uyguladığına şahit olduğum kişidir. yazıktır eziktir.. yazcak şey mi bulamıyorsun arkadaş yazma o zaman nedir bu lokantadayım kütüphanedeyim kültür merkezindeyim çok geziyorum çok biliyorum ayakları..
dikkat çekmek ve kendisiyle ilgilenilmesini isteyen insandır.
"wc'deyim of ne sıkıcı bir yer burası, ayrıca koku da var." yazması beklenen kişidir.
foursquare sayesinde artık haritada bile görebiliyoruz efendim kendilerini. aman ne büyük gurur kaynağı.
@Ankara @starbucks @bilmem ne sokak işi abartıp @wc yazanıda gördüm. bence sıkıcı insanlar. sanki biz senin nerde olduğunu bilmek zorundayız.
yaklaşık 2 asgari ücret verilerek alınan telefonlar bu durum güncellemesini otomatik olarak yapmaktadır. bana göre dökülen 2 asgari ücretin reklamı yapılmaktadır. bu güncellemeden vazgeçmeyecek olan kişiye tavsiyem şu ki bentderesi veya karaköy gibi abazanlık endüstrisinin sembol semtleri civarından geçerken sistemi kapatması gerekmektedir. zira arkadaşları tarafından müşteri veya çalışan olarak algılanmasına sebep olabilir.
gps cihazı gibi dolaşırlar. bir de aasla cümle kurmazlar, sadece gittikleri şehrin ismini yazar bırakırlar durumlarına.
ankaraaaa...
izmiir...
paariisss...
zıkkımın kökü...

gün geçtikçe batan türkiye facebook'unu kurtarmak istiyoruz ama neredeee. Kendimizi tumblr'da buluyoruz. gerçi orada da şimdi face tarzı gülme efektleri kendini göstermeye başladı. bilirsiniz işte, asdfghjkl, jtklopşifgjkl, zxcvbnm tarzı gülmeler. ama olsun, yine de tumblr candır.
bunlardan biri de doğruyu yazmaz. biriniz de @büfeci remzi abi'nin dükkan, @ayyaş ismail'in lokal yazmaz. samimiyetini siktiklerim. varsa yoksa sıtarbaks, midpoyint.