bugün

dünyanın onun etrafında döndüğünü zanneden malın yaptığı davranıştır. sanki bütün dünya verensu nerdeymiş diye merak ediyor. twittera, facebooka; @starbucks, @ortaköy yazınca emin ol rahatlıyoruz biz gerizekalı. görgüsüzlüğün daniskasıdır.
kendini merakla bekleyen bi kalabalık olduğunu mu düşüyor acaba, merak etmiyor değilim.

acaba şimdi ne yapıyo, nerde, deli merak ediyorum bi twit atsa da rahatlasam gibilerinden oluşan bi azınlık arkanda yok.
şimdi elindeki teknoloji velinimeti sakince bırak ve hayatın soğuk gerçek yüzüyle tanış.
gittiği heryeri sanal alemde paylaşan maldır.
gittiği yeri yazsa yine bir nebze anlayabilirim. @plajda * nedir ya? ya o kadar yalnızsın ki plajın denizin gökyüzünün tadını çıkaracağına elinde telefon hala sanal platformunda ki 3 5 kişiye geziyorum tozuyorum eğlencenin amınakoyuyorum havası yaratıyorsun. yalnızsın sen çok yalnız.
yediğin, içtiğin sana kalsın, gezdiğin gördüğün de sana girsin...
magazin muhabiri arkadaşım listesinde ki onlarca ünlü ismi unutup @lucca yazabiliyor.
ben popüler biri olsam ve listemde bulunan magazin muhabiri @lucca mekan bildirimi yapsa oradaysam uzaklaşır, oraya gideceksem gitmekten vazgeçerim. bu durum uzun vade içerisinde magazin saçmalığını öldüreceğinden gittiği her yeri sanal alemde paylaşan malın durumu beni memnun ediyor
Siz evde oturuyorken ben gelmiş @Bebek te kahve keyfi yapıyorum ezikler. Gibi bir tanımama ile kendlerini baş ucumuza yerleştirip onların hindu ları olmamızı bekliyorlar.
onun sadık yari @ işaretidir.
abartıyı seven ve gittikçe çevremizde daha da baş gösteren insan tipidir.
(bkz: foursquare)
Bu sadece bir görgüsüzlüktür. Başka bir konu ile mukayese edilemez. Bir çapadır bu. Kendini üstün görme çabası.. yada cabası *
arkadaşlarla gezmece.
x le biraz içiyoruz.
kocayla balık yapmaca.
şuanda tualetteyım bra bra bra:/
evini soydurmak üzeredir.
bir daha ki gideceği yeri önceden tespit edip bütün sözlükçe orada yakalanıp dövülesi şahsiyet.
özentinin amına koyan insandır. sinir bozar. ne yaptığını niye yaptığını anlamlandıraMAdığımızdır.
görmemiş maldır. hayatında ilk defa bilardo salonuna gitmiş ve fotoğraf çekip facebooka koyan malın ta kendisidir. sanarsın ki bilardo salonundan çıkmıyor amına koyim.insanları böyle yapan şey ağzına sıçtığımın facebookundan başkası değil. 10 yaşında kız çocukları mankenler gibi süslenip süslenip poz veriyor. insanlar sırf facebooka foto koyabilmek için, twitterda sosyalim mesajı verebilmek için pahalı mekanlara gidiyorlar. bunun başka hiçbir açıklaması yok. ve ve ve bunları yapanların en ağır fakir * olduklarından da şüphemiz olmamalı. görmüş insan böyle yapmaz çünkü.
arkadaşlarımın yazdığına tanık olduğum ve onların yerine benim utandığım durumdur. ve ayrıca sen kendini ne zannediyorsun. (bkz: ilişkimizi gözden geçirelim)
delikanlı adam chek-in i sadece hava alanında yaptırır der olayı kendi açımdan kapatırım .