bugün

son derece doğru bi iş yapmıştır. bi de o şişkoyla mı uğraşacaktı?
sevgilisini değil de sevgilisinin vücudunu seven erkektir.*
hamile veya doğum yapmış karısını boşayacak olan erkektir.
aldatan erkekten iyidir.
demekki sevmiyormuş belki tipini o kadar çünkü şişmanlasa bile güzeldir gene bayanlar ama çok obozite boyutlarında ise de bir vefasızlık olabilir. ama acı olmuştur kilo sebebiyle ayrılık, önceden karar verseydi ya.

sevgilisine kızmasın yani bana yemekleri tercih edip şişmanlıyorsun diye erkek, hastalık olabilir sebebi. zevkten yiyorsa bile ayrılınmaz ya...

aşk daha güzelini görünce bayanı terk etmemektir (onu da al çok için gittiyse ama gene de, ilke birinciyi terk etmemek. öbürü beklesin seni sonsuza kadar ama birinciyi terk etme...)......

belki evlenince oluşacak çok yemek masraflarından kaçan bir cimridir.
sevgilisini bedeninden ibaret gören erkektir.
en doğru kararı veren erkektir. (bkz: balonla seks yapılamayacağı gerçeği)
diyet yapmaya teşvik etmeyen kolaycı insan.
yapmasın ya yazıktır kilodur bu alındığı gibi verilebilir yani olur böyle şeyler...
muhtemelen ilişkinin başında iç güzelliğin için seni seçtim,dış görünüşün bir önemi yok gibi sözleri kullanmıştır bu kişi.
Bazı andavalların iç güzellik falan ayağına demediğini bırakmayacağı has erkektir. Normal bir insan sevgilisinin güzel ya da yakışıklı olmasını ister. Ulan ilk başta hatun fit, güzel sonra gittikçe şişmanlayıp çirkinleşiyor, beli kütük gibi oluyor, sonra ben terkedince duygusuz odun oluyorum. Hasiktir lan.
erkektir. adam değil.
erkek ve de adamdır. çok takdir ettiğim kişidir. sevgili dediğin buğazına hakim bile olmayacak şişko dombili olacak, erkek de bu rezilliğe razı gelecek. hadi yürüyün gidin işinize.
uzun sevgililik süresinin faydalarını temaşa eden erkek. maazallah adam yıldırım nikahı yapmış olsaydı?
Sırf boğazını tutmadığı için anca yiyen, sevgilisini hiç düşünmeyen bencil insana yapılması gerekeni yapmış erkektir. Adam haklı.
gerçekten sevmemis olan erkektir. kız böyle bir sevgiliden kurtulduğu için sanslidir.
Kız iyi ki zamanında şişmanlamış. Bu adamın gerçek yüzünü evlenmeden görebilmiştir.
gerçek yüzünü gösteren kadın iticiliğine örnektir.
Bizde robot değiliz ki be kardeş, gözümüz gönlümüz nefsimiz var demiştir.
eğer erkekler böyleyse hiç terkedilmeyeceğim demektir.
besi sorunu üzerine kalacağından korkan erkektir.

(bkz: besicilik)
ya yarın öbür gün bununla evlenip de hamile kalsaydım Aman Allah korumuş diyerek şükür namazları kılması şart olan kadının eski sevgilisidir.
Yerine geçmekte beis görmediğim erkektir.
Kadın zarif olmalıdır, yediğime dikkat edeyim, sevdiğime güzel görüneyim demesin, öküz gibi yesin, ondan sonrada erkek soğuyup terk edince erkek suçlu olsun. Oh ne güzel...
üst limit 60 kg. ilişkiye başlamadan konuşup anlaşmayı baştan yapıyorum ben. her şey açık.
güncel Önemli Başlıklar