bugün

900k ya da olur bence pazarlik payini da eklemisler.
Satıcıyla sıkı bir pazarlıkla 970k ya anlaşılabilecek saat. Yalnız kargo ücretsiz derken kargo firmasını da yanında veriyorlar galiba.
görsel
107 bin TL taksitle satılıyormuş abartmayalım ya, hem 70 TL maxi puan hediye üstelik kargo bedava hemen almalıyız.
Hublot markasının pahalı sattığını biliyordum ama 971 milyara saat sattığını ilk kez gördüm. bu saati alsam koluma takamam lan bir şey olacak diye. ne bileyim 971 milyar iyi para. ev, araba filan alırım diye düşünürüm.
bir kere hiç estetik değil. o parayı ona vereceğime ev ve araba alırım, belki küçük bir iş bile kurarım.
Bu saati alanlar ölünce gasilhane de yıkama sonunda götlerine "1947 Château Cheval Blanc" 524 bin TL lik Bordeaux şarabının mantarını tıkıyorlar.

Gittiği yerde "vayyy ağam zenginmiş, 524 bin T lik göt var" derler belki.
O parayla yeni kol alınır.
hediyeliktir.

(bkz: faruk abi)
kulesiyle beraber satıyorlar herhalde.
niye böyle başlıklar açıyorsunuz yaa saati rahat rahat takamıyorum artık.
70 tl maxipuan veriyormuş. Maximum kartı olanlar bu fırsatı kaçırmasın.
Borsada manipülasyon yapılacak paraya satılan saattir. Alanın kafasını sikeyim.
An itibariyle son 1 ürün kalmış üründür... Toplam 50 adet üretilmiş. Kaçırmayın sonra *
Ben ve babamın tüm mal varlığını toplasan bu kadar etmez.
Böyle saatleri genellikle batmakta olan patronlar satın alır işlerini birkaç ay daha belki yıl daha rayındaymış gibi göstermek için. Bora jet iflas etmeden eski sahibinin kolunda da pahalı diyebileceğimiz bir saat vardı örnek vermek gerekirse.
Şu an benimle birlikte 14 tane daha fakirin sırf merakına incelediği saattir. Kendimi yalnız hissetmemenin verdiği güce dayanarak "hep viral bu hareketler" diye rahat rahat çemkirebiliyorum şu an, mis.
Kapıda ödeme seçeneği varsa sipariş edeceğim bir adet.
n11 de 970 e veriyolar onu be olum.
güncel Önemli Başlıklar